webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Rise of Kingdoms 1.0.35.17

11 uygarlık, 34 kahraman, bilinmezliğin derinliklerinden efsanenin zirvelerine kadar gerçek savaş, uygarlıkinizin tarihinin yazarı olacaksınız. Destansı savaşlar başlatacak ve tüm dünyayı fethedecek misin?

Ya da zekanızla ünlü erdemli bir lider olarak yükselmek mi? Bir öncü olarak bilinmeyeni keşfetmek için yola çıkacak mısın? Ya da kendi halkına yardım etmeye kendisini adamak? Sadece zaman gösterecek.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1068″]

Özellikler gerçek zamanlı savaş Savaşları önceden hesaplanmamıştır, ancak harita üstünde gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Herkes herhangi bir zamanda savaşa katılabilir ya da ayrılabilir, bu da gerçek bir RTS oyununa izin verir. Arka bahçenizde saldırıya uğrayan bir müttefik görüyor musunuz? Arkadaşınıza yardım etmek için birkaç asker gönderin veya saldırganın şehrine beklenmedik bir karşı saldırı başlatın.

Rise of Kingdoms, Kesintisiz dünya haritası tüm oyun içi eylem, oyuncuların ve NPC karakterlerinin yaşadığı tek, muazzam bir harita üstünde gerçekleşir. İzole üsler ya da ayrı savaş ekranları yok. Mobil cihazlarda daha önce hiç görülmemiş “sonsuz yakınlaştırma” özelliği, dünya görüşü ile bireysel şehirler ya da barbar karakolları arasında serbestçe geçiş yapmanızı sağlar.

Harita fonksiyonları, nehirler ve dağ sıraları gibi doğal engelleri ve komşu bölgelere giriş yapabilmek için yakalanması gerekli olan stratejik geçişleri içerir.Onbir eşsiz Medeniyet11 tarihi uygarlıktan birini seçin (gelmek için daha fazla!) ve uygarlıkinizi yalnız bir klandan büyük bir güce yönlendirin. Her uygarlığın kendi mimarisi, benzersiz birimleri ve özel avantajları vardır.

Krallıklar Yükselişi arama ve İnvestigationThe dünya kalın bir sis kaplı. Bu gizemli toprakları keşfetmek ve içerisindeki gizli hazineyi ortaya çıkarmak için izciler gönderin. Kayıp tapınakları, barbar kalelerini, gizemli mağaraları ve kabile köylerini araştırın, düşmanlarınız hakkında istihbarat toplayın ve nihai çatışmaya hazır olun! Sınırsız asker Hareketlerisınırsız stratejik olanaklar sunan, herhangi bir zamanda askerlere Yeni Siparişler verilebilir.

Rise of Kingdoms, Bir düşman kentinde bir çalkantı başlatın, sonra geri dönün ve bir geçiş yakalamak için ittifak ordusuyla buluşun. Yakındaki bir ormandan kereste toplamak için birlikler gönderin ve yol boyunca birkaç barbar klanı seçmelerini isteyin. Kuvvetler ayrıca birden çok komutan arasında bölünebilir, bu şekilde aynı anda birden çok eyleme katılabilirsiniz.

İttifak sistemi ittifak fonksiyonlarınin tam seti, oyuncuların birbirlerine yardım etmelerini sağlar: yerleşik çeviri özelliği, kamu personeli rolleri, stratejileri koordine etmek için harita göstergeleri ve daha fazlasıyla ittifak sohbeti! İttifaklar, kaynak kazanmak, konumlarını güçlendirmek için dağ geçitlerini ve barbar karakollarını ele geçirmek ve grup başarılarının kilidini açmak için beraber çalışmak için topraklarını genişletebilir.

Rise of Kingdoms, Bu büyük krallığın kontrolünü ele geçirmek için ittifakınızla beraber Kingdomfight’ı fethedin. Diğer oyuncularla çatışın ve bir MMO strateji savaş royale’de galip gelmek için üstün Taktikler kullanın. Üste çıkar ve seni ve uygarlık Krallık tarihinin yazılı olacak!RPG komutanları, Julius Caesar ve Sun Tzu’dan Jeanne d’Arc ve Kusunoki Masashige’ye kadar güvenilir komutanlarınız olarak hizmet edecek düzinelerce tarihi şahsiyete meydan okuyor.

Rise of Kingdoms, Barbarları yenerek ve onları savaşlara göndererek komutanlarınızı yükseltin, ardından bir RPG tarzı yetenek ağacı ve beceri sistemi kullanarak yeteneklerini yükseltin. Expedition Modeınfinite Zoom-daha önce mobil cihazlarda hiç görülmemiş!

ScoutingEspionageKingdom ProgressionCivilization özel CitiesStunning Graphics3D karakter modelleri ve daha fazlası. Facebook: https://www.Facebook.Com/riseofkingdomsgame/

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir