webteknohaber.com

webteknohaber.com

Real Steel Boxing Champions 2.5.118

3.6/5 Votes: 20

Report this app

Description

Real Steel Boxing Champions 2.5.118

Bu aksiyon ve aksiyon sporları Robot Mücadele oluşturmak. Özel hareketler, yumruk kullanarak tek bir mücadele içinde açığa öfkeli saldırıları en sevdiğiniz kahramanlar Atom senin, Zeus, Midas, NoisyBoy ve güncel süperstar Atom Başbakanı efsanevi parçaları ile yumruk.Boks savaş bu epik sonradan benzersiz robotlar 1000’ler ve hakim 10 ilham verici arenas ile alemlere.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1158″]

Güncel Gerçek Çelik Dönemi & Efsaneleri yenmek; Tüm güncel Gizemli Süper bir Patron Tartışılmaz Şampiyon olarak Yüce Saltanat için!ŞAMPİYON 32 Özel Robotlar 1500+ devasa robot parçaları benzersiz kimliğinizi Açığa OLUŞTURUN. İkonik Başkanları seçim, büyük Gövdeleri ve güçlü Eller & Bacaklar.

Real Steel Boxing Champions, heyecan verici Boya, tarzını taklit eder ve benzersiz Adın Çelik yumruklar Şampiyonlar King Maker olarak alkışlanan olmak duyuracağı İntro ile Robotlar özelleştirin!Kazanma stratejisi için Ağır & yıkıcı SALMAK KAHRAMAN MOVESSelect; Özel Saldırılar, Nihai Yükseltir, Kritik İsabet ve Bitirenler.

GERÇEK ÇELİK EFSANELER İLE OYNAMAK Şampiyonası deneyimi Yaşayın Çelik yumruklar Efsane Bir Kadrosu – Atom Zeus, Noisy Boy, Midas & Metro & Kendi;.•Turnuva İçinde CESARETİNİ KANITLAMAK•120 Saat Saldırı kavgalar•ile rekor sürede Rakiplerini parçalamak Ve Sınırsız Ücretsiz SparringThis oyunu indirmek ve oynamak tamamen bedava olan becerilerinizi geliştirin•30 Güçlü Zorluklar Karşısında boyun eğmeyen 5 Patronlar da dahil olmak üzere 25 savaşır. Ancak, bazı oyun güç-ups gerçek kazanç ile oyun içinde satın alınabilir.

Real Steel Boxing Champions, mağazanızın ayarlarını app alımları kısıtlamak edebilirsiniz.* İzin:- ACCESS_FİNE_LOCATİON: bölge için konumunuzu belirlemek İçin temel sunar. READ_EXTERNAL_STORAGE: tasarruf oyunu veri & İçin; ilerleme. WRİTE_EXTERNAL_STORAGE:

Oyun veri & kaydetmek İçin; ilerleme*Ayrıca tablet devicesLike için http://www.reliancegames.com bize: https://www.facebook.com/RealSteelChampionsFollow bize: https://twitter.com/RelianceGamesWatch bize: http://www.youtube.com/reliancegamesVisit bize: optimize

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir