webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Real Moto 1.1.54

Üst düzey mobil motosiklet yarışını yaşayın! Dünya Çapında 10 Milyon İndirme! Herkese minnettarlığımızı ifade etmek istiyoruz. :- ) Hiçbir Wi-Fi Gerekli! (Wi-Fi olmadan, reklamlardan ve global sıralamalardan ödül alamayacağınızı lütfen unutmayın.)

[ilgiliUygulama icerik_id=”1140″]

Devrenin etrafındaki maksimum hızı aşın.Hızın içgüdülerinizi uyandırmasına ve gerçek motosiklet yarışını deneyimlemesine izin verin!En iyi Süper Motosikletleri sürün ve yarış adrenalini yaşayın.Kampanya modunun zorluğu parçalara bağlı şekilde değişir.Yeteneklerinizle dünya rekorlarını kırın!En iyi rekorunuzla Dünya Şampiyonu olun!Kolay kontroller enerjik bir yarış bilgi birikimi yaratır. Sadece bir deneyin!

Özellikler-çeşitli bakış noktaları ve kontroller.- Gerçekçi hız ve motor sesi-150’den fazla güçlük-11 çeşit benzersiz motosiklet – her bisikleti serin renklerle özelleştirin – çeşitli takım giysi ve kasklarla yarışçıyı (binici) özelleştirin- Google Leaderboard ipucu gerçek zamanlı dünya rekoru Yarışması bir etkinlik görevini her temizlediğinizde yağ, madeni para ya da Diğer Ödüller alabilirsiniz.

Real Moto, Sık sık pratik yapın ve yükseltme parçalarını toplayın. Hızını, ivmesini, virajlarını ve fren performansını artırmak için bisikletinizi yükseltin. Google Play ID ile giriş yapın ve arkadaşlarınıza karşı yarışın. Bu oyun 13 dili destekliyor. Facebook ve Youtube gerçek Moto hakkında başkalarına anlatın!

Facebookhttps bizi takip edin:// www.Facebook.Com/dreamplaygames / dikkat – Google Cloud Save etkinleştirilmesi program cihazdaki verilerin üzerine yazmak için izin verir ve mevcut verileri (oyun ve / ya da satın alma bilgileri) silebilirsiniz. Bu işlevin sadece cihazınızı değiştirdiğinizde kaydedilen verileri aktarmak için kullanılmasını öneririz.

Google Cloud Save özelliği tarafından silinen veriler (oynatma ve/ya da satın alma bilgileri) geri alınamaz.- Google Cloud Save özelliği sadece Google ID ile giriş yaptığınızda kullanılabilir.- Veri kaybını engellemek için bulutta kaydedilen verileri senkronize etmek için sık sık “verileri Kaydet” düğmesine dokunun.

Real Moto, Sadece yeni bir cihaza geçtiğinizde ya da tüm veriler kaybolduğunda “veri Yükle” işlevini kullanın. – “Veri yükleme” işlevinin neden olduğu geri alınan verilerden (oynatma ve/ya da satın alma bilgileri) sorumlu değiliz.- GET_ACCOUNTS (kişilere erişim):

Google Play oyun hizmetine giriş yapabilmek için otomatik giriş bilgilerine erişim izni. Cihaz bilgilerine erişim (marka & Yönet Telefon) READ_PHONE_STATE: İzin.- READ_EXTERNAL_STORAGE (cihaz galerisine, medyaya ve dosyalara erişim): uygulama harici depolama aygıtına yüklüyse veri okuma izni.

WRITE_EXTERNAL_STORAGE (cihaz galerisine, medyaya ve dosyalara erişim): uygulamayı harici depolama aygıtına yükleme izni.- Cihazdaki gerçek resimler, dosyalar ve kişiler gibi bilgiler toplanmaz.- Real Moto’nun desteklenen servis cihazları en az 1GB RAM ve 1.2 GHz çift çekirdekli işlemciye sahiptir.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir