webteknohaber.com

webteknohaber.com

Real Car Multiplayer

1.7.6

Download APK
4.3/5 Votes: 43
Version
1.7.6
Updated
20 Ağustos 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
90M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Real Car Multiplayer

Real Car Parking Tork tükenmişlik, her yarış oyununun en iyi parçalarını birleştiren bir ‘sürüş’ oyunudur!Direksiyonu tut, ayağını yere koy ve bir manyak gibi sür, çörekleri Tamamla ve bir şampiyon gibi sürüklen.

Sürüşünüzü geliştirin ve sınırlarına getirin, kalabalığı bir çılgınlığa getirin ve sonra tükenmişlik kralı olarak yüce hüküm sürmek için biraz daha itin!Özellikler: – harika duman, patlayan lastikler ve yanan motorlarla tamamlanan realist tükenmişlik simülasyonu!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1532″]

Her biri benzersiz kullanım ve özelleştirme ile çok çeşitli arabalar.- Omurganızdan aşağı titreme gönderecek gürleyen motor sesleri.Yakında: – daha fazla araba.- Daha fazla güçlük.Notlar: – 2012 modeli yüksek son cihaz ya da daha yeni oynamak için öneri edilir.- Bir ağ bağlantısı önerilir, ancak oynamak için gerekli değildir.

Torque Burnout, Tork tükenmişlik oynamak ücretsizdir. Oyun içi krediler, uygulama içi satın alımlar yolu ile gerçek para ile satın alınabilir.Herhangi bir sorun? Herhangi bir sorunuz var mı? Herhangi bir öneriniz var mı? Sizden haber almak isteriz!

FACEBOOK: http://www.Facebook.Com/torqueburnoutTWITTER: http://twitter.Com/leagueofmonkeysYOUTUBE: http://youtube.Com/theleagueofmonkeysFORUM: http://leagueofmonkeys.Com/forumHOMEPAGE: http://leagueofmonkeys.ComFAQ:

http://leagueofmonkeys.Com/support/torqueburnoutThe oyun aşağıda belirtilen izinlere erişim gerektirir: – ekran görüntüsü özelliğini kullanmak için cihaz fotoğraflarına/medyaya/dosyalara erişim gereklidir.- Uygulamaların sosyal ağ özelliklerini doğrulamak için telefon cihazlarına erişim gereklidir.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir