webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Read Dead Redemption 2 v1.0.6

Read Dead Redemption 2 v1.0.6 Mafya savaşını kazanmak için batı bölgesinde bir kovboy ol!Büyük Batı eski dünyası bir harp alanının resmini gösterir. Mafya çeteleri ve gangsterler Batı aleminde mafya savaşını başlattı. Red dead planlarıyla büyük Batı’yı akın ediyorlar ve ekibini haysiyetsiz Batı yönüne gönderiyorlar. Kovboy bu batı bölgesinde gerekmektedir, zira bu eylem serüven oyununda mafya çetelerini yenmek için bir mafya ilk avcısı ve silahlı savaşçı olarak çekim yeteneklerini sergileyebilir. Ata binebilen bir kovboy olarak oynayın. Westland’ı kurtarmak için büyük bir mesuliyet var, zira üst seviye yetkililer bu savaşa katılmak için size bu vazifiyeti verdiler.

Read Dead Redemption 2 v1.0.6 FPS çekim ve komando görev oyunları oynamış olabilirsiniz, fakat bu yeni atış oyunu size aslında oynamak dilediğiniz başka bir şey verecektir.Bu hudut misyonunda türlü çağdaş silahları keşfedin silahlı savaşçıların dünyasını bulmak için yırtıcı atınızdaki bu kovboy macerasına başlayın. Ödül avcılığının pekçok vazifiyeti ve zorluğu var. Bu büyük Batı aleminde katillerin ve gangsterlerin gazabını yıkmak için bir mafya ilk avcısı ol. Bu tür kovboy oyunları, gunfighter, reel at binicisi, komando ve şehirden şehre gezi gibi pekçok yetenek gerektirir. Bu kovboy görevlerinde türlü seçkin silahları keşfedin.

Read Dead Redemption 2 v1.0.6 Bir seferde gangsterleri yenmek için yırtıcı yırtıcı batı kasabalarını bulmak için büyük Batı dünyasının iyi eğitilmiş kovboyusun. Yarış atınızla şehre gidin ve bu tarz Batı oyunlarında büyük Batı tarihinde büyük bir kovboy olarak gazabınızı bırakın.Bir kovboy olarak sevinç uyandırıcı maceralar oynayın ve büyük Batı’yı hasım çetelerinin ve teröristlerin gazabından kurtarın. Kötü varlıkların Katili olmak için bir hudut olarak eşsiz harp görevlerini kazanın.

Read Dead Redemption 2 v1.0.6 Western Cowboy Gun Shooting Fighter açılmış dünya size büyük Batı zorluklarının sevinç uyandırıcı harp alanını sunuyor. Kovboyun yaşamı, bu mafya savaşında sizi yenmek için silah ve silahlarla donatılmış çağdaş savaşçılarla rakiplik etmek mecburiyetinde oldukları için basit değildir, fakat bu tarz kovboy oyunlarında açıkgöz ve durgun olmalısınız. Bu şeyler, büyük Batı dünyasının kovboyu olmak için mükafat AVI maceralarına olan sabrınızı ve tutkunuzu ölçecektir. Çarpıcı 3D grafikler ve ses efektleri, mafya savaşını kazanmak için dayanıklılığınızı artıracaktır. Maceralar sırayla ve denetim noktaları biçiminde dizilir, her denetim noktasında bir vazifeye atanırsınız, deli teröristlerden temiz ömürleri kurtarmak için binalara, ormanlara, evlere girebilirsiniz.

Read Dead Redemption 2 v1.0.6 Görevi tamamladıktan sonra ödüller kazanın, bir ileri görevleri oynamak için gizli yerleri bulun, Haritayı dikkatlice takip edin, atınızı sürün, yırtıcı at yarışını kazanın. Bir kovboy olarak, şapka, pantolon, ceket vb.gibi mağazadan birtakım kıyafetler satın temin edebilirsiniz. Kazanmak için Av Tüfeği, bıçak ve başka silahları satın temin edebilirsiniz. En kısa sürede bir noktaya ulaşmak istiyorsanız, at farazi ortağınız olacaktır. Batı dünyası sulh istiyor, kovboy çekim becerileriniz ve çabalarınızla barışlarını geri getirebilirsiniz. Western Cowboy Gun Shooting Fighter Open World, bu sefer battlefield olan büyük Batı platformunu sunuyor.

Ve bir kovboy yahut komando olarak suikastçılardan her şeyi kurtarabilirsiniz!Anahtar özelliklerexplore büyük Batı dünyası Batı dünyasını gangsterlerden kurtar çağdaş silahlarla oynamak için çoklu görevler Batı dünyasının bir at binicisi ve kovboyu olarak oynayın

google play lınk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir