webteknohaber.com

webteknohaber.com

Ranch Simulator

1.1

Download
4.1/5 Votes: 83
Version
1.1
Updated
8 Temmuz 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
119M

Report this app

Description

Ranch Simulatör Mobile v1.03

Ranch Simulatör Mobile v1.03 Russian Village Simulator 3D v1.03 Kendinizi yalnızca bir ülke çocuğu olarak tecrübe edinin. Açık dünyada her şeyi yapın: yarışları düzenleyin, köy diskosuna gidin. Kavgalara dahi başlayabilirsiniz, fakat köylülerin çok kinci olduğunu unutmayın.Yoğun şehirden, tozlu kent sokaklarından ve ebedi araba akışından bir mola verin. Burada Malinovka köyünde yalnızca pak hava, ırmak ve büyükannenin karışımı var.Sıradan bir Rus araba VAZ 2101 Zhiguli’de bir Rus köyünün geniş çevresini keşfedin. Köyde her çeşitli çiftlik hayvanıyla tanışabilirsiniz: inek, domuz, tavuk ve benzeri.

Ranch Simulatör Mobile v1.03 Tarlalar, ormanlar ve nehirler süresince gezi edin. Rus hinterlandının hangi sırları sakladığını öğrenin.Oyun özellikleri:-benzersiz bir birinci kişi oyunu!- Tamamen açılmış dünya! Ne istiyorsan yap!- Bir hasar sistemi ile reel bir reel Ranch Simulatör Mobile v1.03 Rus otomobilin realist sürüş.- Eğlenceli Fizik ve ragdoll. İstersen her şeyi kır.- Sıkılmanıza müsaade vermeyecek çetelerin akil suni zekası.- Köy hayvanları ile etkileşimli etkileşim.Hiç bir köylü gibi sezmek istediniz mi? Sonra Rus Köy simülatörü 3D gereksinim duyduğunuz şey.

google play lınk

Video

9 comments on "Ranch Simulator"

 1. Haliter says:

  İiiii gayet iyi oyun

 2. İndiremedim says:

  Nasıl indiricez

 3. Efeşenturk says:

  COKİYİVALAH1

 4. Davud says:

  Güzel ola bilir

 5. Yilmazmeric says:

  Çok güzel oyun mittis

 6. Hanung Bima Gumilang says:

  Saya ingin download game ini

 7. Adil says:

  Abi pixel car racer isimli bir oyun var çok güzel bir oyun lütfen onu da paylaşırmısın sadece arabalara bazı jısımları almak için çok çalışmak lazım sadece para hilesi yaparsan iyi. Lütfen çok çok rica ediyorum

 8. E a says:

  Kardeş şu indirne linkini tl link yapmaya başla artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir