webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Rally Racer 3D Drift v1.8.1

Rally Racer 3D Drift v1.8.1 Araba yarışı simülatörü ile aşırı sürat yarış ralli denetimini elinize alın. Ralli yarışçısı 3D Drift: aşırı yarış oyunu hardcore ralli yarışçıları amacıyla aşırı yarış tecrübesi geniş bir yelpazede yayınlayan olağanüstü bir 3D ralli yarış oyunu. Bu, yeni başlayanlar ve profesyonel yarışçılar amacıyla serüven yarışları sağlayabilen en kapsamlı fury road oyunlarından bir tanesidir. İster eğlenmek amacıyla oynuyor olun, ister sürüklenme becerilerinizi tozlamak ister yarış ateşi ile boğulmuş olun, bu ralli oyununda her deli yarışçı amacıyla bir şeyler var. Bu Ralli yarışçısı 3D

Drift: Extreme Racing oyunu sizi ralli yarışçısının koltuğuna yerleştirirken güvenlik kemerinizi bağlayın. Mükemmel sürüklenme amacıyla nitro kuvvetlendirici kullanmak amacıyla kusursuz vites değiştirme amacıyla çabuk ralli yarışçısının zamanlamasını honlamaktan, hayali süratli yarış oyunu yalnızca doğru gözüküyor. Öfkeni yollarda serbest bırakmanın vakti geldi. Diğer acilen sürücülerden evvela bitiş çizgisini geçmek amacıyla acilen bir şoför gibi tozlu asfalt Xtreme yollarda Xtreme tekerleklerini döndürün.

Gerçekçi ve sevinç uyandırıcı sürat araba direksiyon oyunu ile sevinç uyandırıcı sürat çabuk yaşayın. Bu araba simülasyon oyununda bir ralli yarışçısı ol ve süratli yarış deneyiminde kendini şımart. Dünyanın zorlu yarış pistlerinden bazılarında son olarak spor araba ralli yarış simülatörlerini sürerek efsanevi araba dublör sürücüsü ol. Ralli Racer 3D Drift nasıl oynanır: aşırı yarış oyunu gittikçe daha zorlu yarış pistleri serisinden geçebileceğinizi düşünüyorsanız, bu yeni kuşak oyunu etkileyici

HD grafiklerle oynayın. Bir spor arabanın direksiyonuna alın. Hızlandırıcı simgesine dokunun, çite yahut başka yarış arabalarına çarpmadan her keskin dönüşten geçmek amacıyla zihninizi kullanın. Bu aşırı sporun önünde olmak istiyorsanız, nitro güçlendiriciler kullanın. Yarış simülatörünün kontrolden çıktığını düşünüyorsanız fren yapın. Rally racer dirt oyunu bir mola & asfalt üstünde lastikler spin. Sürüklenme oyununun sokaklarına vurmaya hazır olduğunuzda nitro güçlendiriciler kullanın.

Farklı pistlerde yeni bir araba sürmeyi seviyorsanız, para kazanmak amacıyla kazanın. Daha çok seviyeleri yendi, daha çok para alırsınız. En iyi HD oyunu yakalamak amacıyla araba satın alabilmek amacıyla nakit kullanın. Heyecan verici ve zorlu modesRally Racer 3D Drift: Extreme Racing oyunu bir oyunda dört değişik mod içerir. Tabanlı, çok sevinç uyandırıcı, zorlu düzeyleri ŸCheckpoint 🏆 : dairesel denetleme noktaları tabanlı 🕐 araba yarışı oyunu – hayır rakiplerŸDüello:

Eğer arabanın canavar enerji vermek dilerseniz iki araba buldum – hiç bir vakit sınırı Nitro Booster 🗯️ arasındaki mücadele, sonra nitro kuvvetlendirici kullanın vakit arabayla beş rakipler-vakitŸklasik modu: beş yarışmacı-hiç bir vakit sınırı, pekçok zorlu düzeyleri ŸEleme modu. Kontrol edilebilir hızınız, reel sürüklenmeniz ve mekansal farkındalığınızla rakiplerinizi geride bırakın. Hızlı şoför 3d, nitro güçlendiriciyi pekçok kere kullanabilir, her kullanımdan sonra kendi kendine yenilenir. Diğer

En iyi yarış oyunları gibi, bu Oyun 3D dahi oyuncunun ve başka rakip sürücülerin yerini göstermek amacıyla bir tur haritasına sahiptir. Fizik tabanlı denetim 3D ralli yarışını kazanmak amacıyla düzgün ve realist kontrollere gereksiniminiz var. Arabayı süratlendirmek amacıyla gaz pedalını kullanın, 3d arabayı durdurmak yahut aksine çevirmek amacıyla fren yapın. Asfalt ralli yarışçısı, devirme cihazı, butonlar yahut direksiyon simidi gibi üç değişik denetim kullanarak Aracı denetim edebilir.

Ralli arabalarını rahatlıkla sürmek amacıyla sürüş modunuzu seçin. Ücretsiz indir Ralli Racer 3D Drift: aşırı yarış oyunu saatlerce sizi işgal edebilir Moto fırtına sevinç ve sevinç kilidini açmak amacıyla.

google play lınk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir