webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

RAID Shadow Legends 2.0.0

16 oynanabilir fraksiyondan yüzlerce Şampiyonla görsel açıdan çarpıcı realist bir fantezi RPG ile savaşın. Teleria dünyasını kurtarmak için, en efsanevi savaşçılarını ışık ve karanlığın güçlerinden alacaksınız.

Onları beraber savaşmaları, onları canlı silahlara dönüştürmeleri ve şimdiye kadar görülen en büyük baskın partisini bir araya getirmeleri için eğitmelisiniz. Savaşa katılmak için şimdi indirin!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1229″]

Oyun fonksiyonları kuvvetli Şampiyonları toplayın ve 16 hizipten yüzlerce savaşçı toplayın. Düşmanlarınızı yenmek için dengeli büyücüler, Skinwalkers, Undead, şövalyeler, Elfler ve daha fazlasını toplayın – sonra onları yanınıza alın! Epik patron Savaşlarıyla savaşın, yağma, tecrübe ve özel Şampiyon damlaları için düzinelerce zorlu patronu Yen! Sonra daha kuvvetli vites için onları tekrar dövün.

PVP ARENAGo, özel ekipmanların kilidini açmak ve yoğun arena Savaşlarında sıralamaya tırmanmak için diğer oyuncularla kafa kafaya. İki takım içeri giriyor – yalnızca bir tane çıkıyor. Visseral 3D Artworkgüzel, bütünüyle işlenmiş 3D kahramanlar, zırhlarındaki çatlaklara kadar çarpıcı ayrıntılar sunar.

RAID Shadow Legends; Binlerce benzersiz beceri ve saldırı animasyonu ile canlı ortamlarda savaşmalarını izleyin. Burcunuzu geliştirin ve yönetin parçalarınızı yönetmek, Şampiyonlarınızı eğitmek ve arena savaşları, zindan koşuları ve hikaye kampanyaları için hazırlamak için kendi kişisel kalenizi yükseltin.

Derin stratejik oyun zorlu kararlar verin ve şampiyonlarınızı görevlerinde onlara yardımcı olmak için kuvvetli eserler ile donatın. Onları savaşta yönlendirirken yıkıcı özel becerileri, AOE saldırılarını, iyileştirici güçleri ve daha fazlasını açıklığa kavuşturmak için onları sıralayın.

RAID Shadow Legends;  MASSİVE Pve CAMPAİGN MAPExperience epic dark fantasy, genişleyen, bütünüyle seslendirilmiş bir hikaye kampanyasına yayılmış 13 heyecan verici yerden geçiyor. Sorunsuz AUTOPLAYAutoplay seviyeleri, taşlama için daha az zaman harcamanızı ve Teleria’yı keşfetmek için daha fazla zaman harcamanızı sağlar.

RAID Shadow Legends; Lütfen dikkat: öğeler bu oyunda satın alınabilir. Bazı ödenen öğeler, öğenin türüne bağlı şekilde iade edilemez. RAİD: Shadow Legends İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Ukraynaca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Türkçe, Japonca ve Portekizce dillerinde mevcuttur.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir