webteknohaber.com

webteknohaber.com

Racing Limits v1.2.7

1.2.9

Download APK
3.8/5 Votes: 6
Version
1.2.9
Updated
6 Ağustos 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Racing Limits apk – Mod Apk İndir – Mod Apk Download – Sınırsız Para – Unlimited Money – Unlocked – Premium – Update – Güncelleme – Unlimited All

Racing Limits apk

Racing Limits apk

Yarış sınırları app anahat
Yarış Limitleri, sonsuz arcade sıralama yarış video oyunlarının hücresel gereksinimlerini tanımlar. Çoğunlukla Metropol ve otoyol ziyaretçilerinin her birinde yarış ve sollama otomobillerine dayanan bu Rekreasyon, 5 hoş yarış modu sunar: sağlayıcı modu, sonsuz mod, zamana karşı mod, serbest mod ve çok oyunculu mod. Tek yönlü ve iki yönlü ziyaretçiler arasında seçim yapabilir ve özellikle “sabah”, “Gün Batımı” ve “akşam”olmak üzere üç günlük aralıklarla seçim yapabilirsiniz.

Yarış sınırlarında herhangi bir sınırlama yoktur, ancak yalnızca yarış uzmanlığınız! Bu yüzden mümkün olduğunca hızlı sürün, keskin sollamalar yapın, gerçek hayatta yapamayacağınız şeyleri yapın ve sonunda sınırlarınıza kadar yarışın..

ÖZELLİKLER:

Arkadaşların etrafında multiplayer modunda dünyanın farklı co-yarışçılar ile birlikte ya da rekabet etmek mümkün olacak-gerçek ZAMANLI çok OYUNCULU. Bu Rekreasyon, hücresel cihazlarda en iyi gerçek zamanlı çok oyunculu yarışları uygular.

Racing Limits Mod Apk

Racing Limits Mod Apk

– Çoklu kamera açıları: 4 digicam açıları vardır. Helikopter, yine, başlık ve kokpit. Sürmeye karar verebileceğiniz tüm otomobiller, mutlak en iyi kokpit digicam uzmanlığını sağlamak için birinci sınıf kaliteli iç mekanlarla birlikte gelir.

 

-Çok hassas ve kolay kontroller: Yarış Limitleri çok basit ve hassas Rekreasyon kontrollerine sahiptir, böylece güzel bir şekilde keyifli hale getirebilirsiniz.

– Sürüş fiziği: Yarış sınırlarındaki tüm otomobiller makul enerji, tork ve ekipman oranlarına sahiptir. ‘Nin hızlanma seyri ve yüksek hızlar öncelikle bütün bir simülasyona dayanmaktadır. Otomobilin vücut ağırlığı, dişli oranları, motor enerjisi ve tork oranları dikkate alınır.

-Çok yüksek detaylı araçların bir sürü: eğer sürücü böylece grafik elemanın aşırı aralıkları ile çok sayıda otomobil hazır! Yarış sınırlarında mevcut olan otomobillerin grafiksel özellikleri, sınıfının en iyileridir.

Racing Limits Unlimited Money

Racing Limits Unlimited Money

– Ayarlar ve yükseltmeler: vites oranlarını, sürüş yüksekliklerini ve tekerlek kamber açılarını değiştirerek aracınızı özelleştirebilirsiniz. Motorunuzu, frenlerinizi geliştirebilir ve daha yüksek verimlilik için onlarla başa çıkabilirsiniz. Ayrıca, seçebilmeniz için bir dizi vücut ve jant rengi elde edilebilir.

– Gerçekçi grafikler: Yarış Limitleri seçenekleri çok aşırı eleman ve mantıklı grafikler üzerinde optimizasyonlar bir sürü.

-Birçok yarış etkinliği: Yarış sınırlarına katılırken hiçbir şekilde sıkılmayacaksınız. Çok sayıda sağlayıcı modu aralığı, 3 Yarış Pisti, 3 günlük zaman aralığı ve 5 tamamen farklı eğlence modu vardır.

– Diller: şu anda altı dil Yarış sınırlarında destekleniyor ve diğerleri gelecekteki varyasyonlarda geri dönmek için.

BİZİ TAKİP EDİN:

* https://www.fb.com/racinglimitsgame/
* https://twitter.com/RacingLimits
* https://www.youtube.com/channel/UCMThWAiBM_EBZWJ8l3OyCtg

GOOGLE PLAY

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir