webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

PUBG MOBILE v1.2.0

PUBG MOBILE v1.2.0 Mobil cihazlar amacıyla hususi olarak geliştirilmiş resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS. Her vakit, her yerde bedava oynayın.

PUBG MOBİLE, taşınabilir cihazlarda en yoğun free-to-play çok oyunculu eylemi sunar. İçeri gir, hazırlan ve yarış. Epik 100 oyuncu klasik savaşlar, yük modu ve süratli tempolu 4v4 takım deathmatch ve zombi modları Survive. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve ayakta artan son şahıs kazanır. Görev çağırdığında, ateş serbest!Mobil cihazlarda bedava-Unreal Engine 4 yönünden destek verilmektedir. Hareket halindeyken konsol kalitesinde oyun oynayın.

Çarpıcı HD grafikler ve 3D ses sunar. Özelleştirilebilir taşınabilir kontroller, eğitim modları ve sesli muhabbet özelliği. Mobil cihazlarda en düzgün denetimi ve realist balistik, silah davranışını yaşayın.Büyük harp haritaları-Erangel’den Miramar’a, Vikendi’den Sanhok’a, ebat, arazi, Gündüz/Gece döngüleri ve hareketli hava koşullarında değişen bu önemli ve detaylı harp alanlarında yarışın – kentsel kent meydanlarından donmuş tundraya, yoğun ormanlara, kazanmak amacıyla kendi stratejik yaklaşımınızı meydana getirmek amacıyla her harp alanının sırlarına hakim olun. Derinlik ve çeşitlilik-100 oyunculu klasik moddan,

sevinç uyandırıcı yük modundan yıldırım süratli Arcade ve 4v4 Team Deathmatch modlarına ve yoğun zombi modlarına kadar. Herkes amacıyla bir şey var! Herkes amacıyla bir şey var. Solo, çift ve 4 oyunculu takımlarda oynayın. Silahını istediğin kadar ateşle! Yalnız bir kurt askeri olun yahut bir Klanla oynayın ve yardım etmeye gereksinim duyulduğunda vazife çağrılarına yanıt verin! FPS (First-Person Shooter) ve TPS (Third-Person Shooter) oyunu, oyundaki bütün değişik araziler amacıyla aniden çok vasıta ve realist silahların bir cephaneliği sunuyor. Son daireye doğru seyir amacıyla kusursuz sürüşünüzü ve parçalarınızı bulun! Her vakit büyüyen – günlük etkinlikler ve zorluklar ve maaş güncellemeler, PUBG Mobile’ın devamlı büyümesini ve genişlemesini gerçekleştiren yeni oyun özellikleri ve modları sunar. Güçlü ve önemli anti-hile mekanizmalarımız, her bireyin kurallara göre oynadığı adaletli ve kararlı bir oyun ortamı sağlar.*

İstikrarlı bir internet bağlantısı gerektirir.* PUBG MOBİLE tavsiye edilen sistem ihtiyaçları: Android 5.1.1 yahut üstü ve asgari 2 GB hafıza. Diğer cihazlar amacıyla Eğer rastgele bir sorunuz varsa [email protected] at PUBG MOBİL LİTEFollow us:Facebook: http://www.facebook.com/PUBGMOBILETwitter: https://twitter.com/PUBGMobileReddit: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/Discord f https://discord.gg/pubgmContact müşteri hizmetlerini tecrübe edinebilirsiniz.

GOOGLE PLAY  LINK 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir