webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Pub-g Key Android Kedisi

Pub-g Key Android Kedisi Silahlarınızı alın ve hayatta kalmak için kalan nihai aksiyon-shooter oyununda hayatta kalmak için bağırsaklarınızı getirin.Tehlike her yerde pusuda. Güvenli sığınakları garanti altına almak ve hayatta kalanları kurtarmak için Tüfekler, el bombaları, av tüfeği ve cephaneliğinizdeki her şeyi kullanarak zombilere karşı hayatta kalın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1344″]

Left to Survive; Düşman saldırılarına karşı kendinizi savunmak için kampınızı oluşturun. Helikoptere ulaşın ve kaynaklarını çalmak için düşman üslerine atık koyun. Yalnız ve takım çok oyunculu turnuvalarda diğer oyuncularla savaşın.

Diğer insan gruplarıyla bir araya gelin.ZombiesSave mahsur kalanlar ve helikoptere Bir HelicopterGet yoğun firepowerDestroy Üsleri ile silah paketi kullanarak temizleme zombi dolu bölgeler de Ordularını öldürmek ve zombi ölümcül PvPThink resourcesİntense çalmak için rakibin üste ateşli mermi bir fırtına salmak.

Yalnız ve 2v2 matchesChallenge Zombie Bosses’de canlı oyunculara karşı hayatta kalma becerilerinizi Test edin, zıplayabilen, polis zırhı giyebilen ya da zehirli gazla patlayabilen zombilere karşı kendinizi koruyun ve temel İnşaatınızı özelleştirin, kampınızı zombilerden ve rakip gruplardan özelleştirin ve koruyun.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir