Report this app

Description

Proton Bus Simulator 2020 v270

Proton Bus Simulator 2020 v270 Proton Bus 2020 baskısına hoş geldiniz!Bu hala bir beta versiyonu ve daha çok şey ekleniyor, düzinelerce yeni özellik var! 2017 senesinde başlatılan ilk baskıdan üç sene sonra, bu taşınabilir otobüs simülatörü ile alaka alımlı adımlar atıyoruz.

Otobüsler amacıyla modding sistemi bundan sonra daha ilerlemiş, butonlar, yağmur, silecekler, pencereler vb.Için pekçok animasyonu dayanak veriyor. Topluluk esasen yüzlerce otobüs yaptı ve gelmek amacıyla daha fazlası var!Yakında mods olarak pekçok yeni otobüs yayınlayacağız, bazıları bu sene içerisinde yaratılıyor. Sahip olduğumuz bütün otobüsleri oyunun içine koyarsak, çok büyük olur ve hiç kimse bütün araçlarla oynamaz… Yani bir mod olarak, yalnızca en çok beğendiklerinizi saklarsınız, böylelikle yerden tasarruf edersiniz.

Tüm eski animasyonlu olmayan otobüsler bu editona dahil edilmedi, önümüzdeki birkaç ay içerisinde mods olarak tekrar başlatılacaklar.Biz dahi Android’dahi harita modding desteği elde etmek amacıyla çok çalışıyoruz! 2020 esnasında harita mod yaratıcıları amacıyla yeni özellikler getiren birtakım güncellemeler olacak.

Şu anda insanlar ve arabalar olmadan esas dayanak var. Fan içeriği ile yüzlerce yeni otobüs güzergahına sahip olabiliriz! Eski 101C stilini ve kötü yolları unutun!Bu eski rotalar hala sahip olunan, fakat hususi harita oluşturmaya büyük bir vurgu yaparak, yakında geçmişte bir şey olacaklar.Bu simülatör ücretli kullanıcılar amacıyla birtakım ekstralar ile bedavadır. Ücretsiz versiyonda edebiyete kadar onunla oynayabilirsiniz, yalnızca paranın bizzat yüzünden paranıza gereksinimimiz yok.

Sadece bu projeyi aslında seviyorsanız ve geliştirme sürecini anlıyorsanız ödeme yapın. Ücretli kullanıcılar rastgele bir tanıtım görmeyecek ve farazi aynalar, cruise control (belli bir süratte otomatik hızlanma), 360 derece ekran görüntüsü yakalama vb.dahil olmak suretiyle birtakım hususi özelliklere erişecektir.

Hemen derhal bütün başka özellikler tamamıyla bedavadır. Hemen derhal bütün otobüsler bedavadır too.It bu bir oyundan daha çok Bir simülatör. Bu yüzden puanlar, denetim noktaları, blah blah blah umurumda değil. Sadece sevdiğin otobüsü kırmızı ve sür. Karmaşık bir simülatör olmasından, aniden çok denetim ve aniden çok ayar vardır. Lütfen şikayet etmeden evvela online bir video yahut öğretici izleyin. Şikayetlerin fazlası kolaylıkla çözülür. Örneğin, veriyolu hareket ettirmek amacıyla vites seçmeden evvela N tuşuna basın. Park freni serbest bırakmak amacıyla unutma.

Bazı alternatifler istenmeyen davranışlara yol açabilir. Belirli bir opsiyonu etkinleştirmeden evvela lütfen ayar açıklamalarını dikkatlice okuyun. Bazıları birtakım cihazlarda en iyi şekilde çalışır, başkaları şayet değildir.bu tasarı PC ve Android amacıyla kullanmak mümkün. PC’lerde, umumi olarak sahip oldukları kuvvetli tesisat sebebiyle umumi grafik niteliği daha iyidir. Performansı çoğaltmak amacıyla değiştirebileceğiniz pekçok ayar vardır. Büyük miktarda RAM belleği (tercihen 4 GB yahut daha çok) olan çağdaş bir orta yahut üst seviye aygıt gerektirir. Cihazınızda iyi oynamıyorsa, lütfen eski versiyonları tecrübe edinin yahut ayarlarla azıcık oynayın. Android amacıyla

Unity ile uygulanan 64 bit uygulamalarda bilindik bir problem var. Cihazınızda kötü kare süratleri yaşarsanız, internet sitemizden 32-bit apk indirebilirsiniz. Bazen daha hızlı olabilir.Özellikle modding desteği ile ilgili esas güncellemelere daha çok odaklanacağız. Bu simülatör mods ile olağanüstü, bir saniye amacıyla onlarsız hayal edin…Mods’u yalnızca Proton Bus mods’u arayarak yahut oyunun içindeki butona basarak indirebilirsiniz. Modları yüklemek amacıyla bir dosya yöneticisi kullanmanız lazım olur.

Endişelenmeyin, topluluk size yardımcı olabilir.Şu anda, en teknolojik özellikler Samsung Galaxy S9’da ve Temel Özellikler J7 Prime’da test ediliyor. 2 GB’DEN daha düşük RAM’e sahip eski telefonlar amacıyla elverişli değildir, fakat rastgele bir güvence olmaksızın vıa apk/obb’yi manuel olarak tecrübe edinebilirsiniz. Gösterilen ekran görüntüleri “iyi ayarlar” butonunu kullanarak Galaxy J7 Prime’da çekildi.

google play lınk

 

3 comments on "Proton Bus Simulator 2020 v270"

  1. Pingback: Недвижимость Выкл - Дорога 4x4 v2.5 - Webteknohaber

  2. Pingback: Top Drives v13.00. -mod-apk Webteknohaber

  3. Pingback: Euro Truck Driver v3.1 -mod-apk Webteknohaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.