webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Prison Empire 1.1.2

Bir hapishaneyi kontrol edebilecek ve bir hapishane Kralı olacak mısın? İşin dizginlerini tutun ve dünyanın dört bir yanındaki mahkumları reform ederek zengin olun.

Küçük, düşük güvenlik cezaevi koşmaya başla ve sabit itibarını büyütmeye çalışır. Her ayrıntıyı geliştirin ve mütevazı hapishanenizi kontrol altında olan en tehlikeli mahkumlarla yüksek güvenlikli bir hapishaneye dönüştürün.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1092″]

Tesislerinizin ihtiyaçlarını ele alın ve işinizi herhangi bir iç çatışma olmadan genişletmek için doğru kararları alın. Hapishanede büyütmek, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, korumalar güvenlik ekipmanları sağlamak, veya hücrelerin havalandırma geliştirmek. Her seçim sizin cezaevi üstünde bir etkisi olacaktır.

Boş paranızı akıllıca yatırın. Mahkumun temel ihtiyaçlarını karşılayın: mahkumlar, ayaklanmalardan ve kaçış Planlarından kaçınmak için yönetmeniz gerekli olan kişisel niteliklerin göstergelerine sahiptir.

Prison Empire, Hücrelerini yükseltin veveyaha iyi yataklar ekleyin ve konforlarını artırın; bazı raflar satın alın, bir basketbol sahası inşa edin ya da onları eğlendirmek için bazı telefon kabinleri kurun; karınızı daha iyi bir mutfağa ve daha iyi yemeklere sahip olmak için harcayın, bu şekilde iyi beslenmiş mahkumlara sahip olacaksınız; tesisleri temiz tutun ve iyi hijyen sağlamak amacıyla yeni duşlar alın.

PERSONELİNİZİ yönetin: hapishanenizin verimli bir çalışma ekibine ihtiyacı olacaktır. Durumu inceleyin ve iş akışınıza ve büyüme stratejinize bağlı şekilde çalışanları işe alın ya da işten çıkarın. İstihdam mutfak personeli, Doktorlar, inşaatçılar, kapıcı veya korumaları beraberinde, ofis çalışanları. Her bölüm işinizdeki temel ihtiyaçları karşılayacak ve hapishanenizi karlı hale getirmek için ekibinizi akıllıca yönetmelisiniz.

Prison Empire, TESİSLERİNİZE yatırım yapın: mahkumlar ve personel, gelişim için iyi bir vizyona sahip muhteşem bir yöneticiye ihtiyaç duyar. Daha iyi çalışma şartlarına sahip olmak için personel departmanlarını geliştirin ve yükseltin: bakım odası, ofisler, mutfak, revir, çamaşır odası ya da güvenlik çeyreği. Mahkumları unutmayın:

Duşlarını, hapishane bahçesini yükseltin, yeni sektörler açın, hücre modülleri ekleyin, ziyaret odasını ve kantini geliştirin. Su ve elektrik kaynaklarının sorumluluğunu üstlenin ve hapishanenizi daha rahat hale getirin. HAPİSHANENİZİ güvende tutun: ayaklanmaları kontrol ederek ve savaşarak iyi bir üne sahip olun.

Mahkumlarınızı mutlu etmek ve gardiyanlarınıza iyi koruma ekipmanı sağlamak amacıyla hapishanenizi akıllıca çalıştırın. Kaçmaya ve gerekirse izolasyon hücresini kullanmaya çalışabilecek tehlikeli esirlere dikkat edin.Mahkumları başarılı olmak için rehabilite edin:

Prison Empire, Mahkumların reformasyonu sayesinde para kazanın ve boş karlar elde edin. Hükümet ve toplum seninle gurur duyacak! İş stratejiniz sayesinde itibarınızı artırın ve daha büyük hapishaneleri yönetmek için teklifler alın. Eğer yönetim ve boşta oyunları seviyorsanız, Prison Empire Tycoon keyfine varacaksınız!

Karlı sonuçlarla bir hapishane işini büyütmek için stratejik kararların alınması gerekli olan rahat, kolay oynanabilen bir oyun. İmparatorluğunuzu küçük ve mütevazı bir hapishaneden başlayarak geliştirin ve tesislerinizde görünür ilerlemenin kilidini açın.

Küçük işletmenizi dünyanın en iyi yüksek güvenlikli hapishanesine dönüştürün ve dünyanın en iyi hapishane Müdürü olun!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir