webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

PicsArt 14.1.3 Açıklaması

PicsArt Photo Editor 14.1.3 mobil üzerinde go-to, all-in-one fotoğraf ve video editörüdür. Etkileyici fotoğraf efektlerine, çizim araçlarına, resim editörüne, kolaj yapımcısına, çıkartma yapımcısına, kameraya, fotoğraf filtrelerine, video editörüne, ücretsiz görüntü kütüphanesine, yüz takas ile yüz editörüne, araçları güzelleştirmeye ve daha fazlasına erişin!

Bugüne kadar 700 milyondan fazla indirme ile 2019 yılında dünya çapında 14. en çok indirilen uygulama ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Resminiz veya ağımızdan biriyle başlayın ve bir kırpma, kesme veya ızgara verin.

PicsArt derece popüler kroki etkisi, aksaklık etkisi, vintage filtreler, estetik çıkartmalar ve daha ev sahipliği yapmaktadır. VE ÜCRETSİZ!

# Picsart ile instagram üzerinde müthiş resimleri göstermek ve özellikli olabilir!

[ilgiliUygulama icerik_id=”945″]

FOTOĞRAF EDİTÖRÜ
Kırpma, germe ve klonlama için binlerce şaşırtıcı araç. Sanatsal fotoğraf filtreleri (HDR dahil), çerçeveler, arka planlar ve sınırların tam bir kütüphanesi. İnce ayar için fırça modunu kullanın ve ayarlanabilir şeffaflığa sahip katmanları kullanarak çift pozlama yapın. 100 + yazı tipleri kolay resimlere metin eklemek ve memlere oluşturmak için yapmak.

VİDEO DÜZENLEYİCİ
Bizim havalı fotoğraf özelliklerinden bazıları artık video için etkindir. Eğlenceli filtreler ve çıkartmalar ekleyerek, ardından sosyal medya boyutunu ayarlayarak benzersiz hikayenizi hayata geçirin. Hiçbir profesyonel deneyim gerekli!

OYNATMAK
Düzenleme zamanını yarıya indir. Replay, düzenleme adımlarını (baştan sona) görüntülemenize ve bunları adım başına sadece bir dokunuşla kendi Görüntünüze kolayca uygulamanıza olanak tanır. Her adım beğeninize göre özelleştirilebilir. PicsArt topluluğu günde yüzlerce yeni tekrar ekler ve yakın zamanda eklenen tekrarlar istediğiniz zaman kullanılabilir.

REMİX VE FREE-TO-EDİT GÖRÜNTÜLER
PicsArt mobil görüntü remixing izin veren ilk oldu! #Freetoedit hashtag ile herhangi bir fotoğrafla başlayın, yolunuzu düzenleyerek kişisel bir dokunuş ekleyin, ardından PicsArt topluluğuna geri paylaşın.

ESKİZ
Herhangi bir selfie alın ve elle çizilmiş görünen bir taslak oluşturun. Çizim efekti, portrenizin ana hatlarını otomatik olarak algılar ve sizin için çalışır. Beğeninize arka plan ve çizgi rengini değiştirin. Mevcut beş kroki etkileri.

PİCSART ALTIN
Altın Git! Picsart’ın Altın aboneliği, binlerce PREMİUM çıkartma, yazı tipi, çerçeve, kolaj ve maskeye erişmenizi sağlar! Her zaman yeni özel içerik ekliyoruz. Tüm bunlar reklamsız bir düzenleme deneyimi ile. Nominal aylık veya yıllık abonelik ücreti için 3.000 $ değerinde içerik alın.

PicsArt Gold üyeliğinizi Ücretsiz Deneme Sürümü ile başlatın. Google Play hesabı başına bir ÜCRETSİZ DENEME sınırı. Deneme bittikten sonra, nominal abonelik ücreti tahsil edilecektir. Otomatik Yenileme, cari dönem sonundan en az 24 saat önce kapatılmadıkça Altın aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir. Aboneliğiniz herhangi bir promosyon indirimine tabi ise, indirim cari dönem sonunda sona erecek ve yenileme üzerine standart ücret tahsil edilecektir. Üyeliğinizi yönetmek ve otomatik yenilemeyi kapatmak için Google Play’e gidin. Satın alma teyit edildiğinde Google Play tahsil edilecektir. Burada bizim şartlar ve koşullar hakkında daha fazla bilgi: https://picsart.com/terms-and-conditions

ÜCRETSİZ STİCKERS & STİCKER MAKER
PicsArt kesme aracı oluşturmak ve herhangi bir resmin dışında özel çıkartmalar paylaşmanızı sağlar. 5 milyon+ Ücretsiz kullanıcı yapımı çıkartmalar ve clipart in-app zaten mevcuttur. Resimlere çıkartmalar ekleyin (düzenleme başına 30 çıkartma), başkalarının resimlerini remix edin ve paylaşın.

SİHİRLİ ETKİLERİ
PicsArt sihirli etkileri sadece tek bir tıklamayla fotoğraflarınızı tam bir makyaj verir. Galaksi, Gökkuşağı, Flora ve beyaz buz gibi bir avuç muhteşem tasarım arasından seçim yapın.

KOLAJ YAPICI VE IZGARALAR
PicsArt collage maker 100 + ücretsiz, kolay kullanımlı şablonlar sağlar. Izgara stili, şablon veya serbest stil kolajları yapın.

ÇİZİM
PicsArt Draw özelleştirilebilir fırçalar, katmanlar ve profesyonel çizim araçları içerir.

ZORLUKLAR
Picsart’ın zorlukları eğlenceli ve kolay! Günlük eklenen yeni zorluklar, ilham bulmak için harika bir yoldur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir