webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Pico Tanks 37.1.0

Pico Tanklar takım stratejisi üzerinde güçlü bir odaklanma ile hızlı tempolu, enerjik 3v3 tank bir kavgacı olduğunu.Olası oyun binlerce kombinasyonları değişen kendine özgü bir tank tasarımı. Arkadaşlarınla grup ve birden fazla harita ve oyun versiyonları arasında muhteşem 3v3 savaşlarda rekabet.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1685″]

Takım ile bu takım zafer iddia için düşmanlarını yenmek iletişim ve gerçek zamanlı PvP savaş alanı duruldu.Arkadaş ile hızlı KAOTİK 3V3 OYUN versiyonESBrawl MÜCADELE aksiyon veya benzer bir rütbe diğer kullanıcılar ile eşleşti. Kafa için kullanılabilir birden fazla versiyonları ile yoğun gerçek zamanlı 3v3 savaşlarda önden gidip: 6 Bayrak Tutun: takım süre önce bayrağı yakalamak ve bunun üzerine uzun süre bekleyin ayarlanır ihtiyacı var.

Kargo getir: takımda Bir tane koca tank 6 takımın geri kalanı savunur iken rakiplerinizi yapmadan önce kargoyu al ve temel sürükleyin gerekir.Takımınız için puan için düşman tanklarını Yok etmek ve savaşı kazanmak Team Deathmatch.Düşman saldırı, Müttefiklerin iyileşmek, çalıların arasında gizlemek, bazı koyun sürüsü!

Pico Tanks, Çok daha fazla oyun versiyonları ve gelecekteki güncellikler eklenecektir.Stil ve takımın taktik uygun ULTİMATE TANKDesign tanklarının TASARIMI. Ayrıca sizin yararınıza savaş sırasında tankları takas olabilir. Özelleştirmeleri yığında ile kendi tank tasarımı çılgın ve yaratıcı olun! Tatmin edici Silahlar:

Oyun tarzı uygun bir silah Seçin. Uzun menzilli gibi? Belki Bullseye tam size göre. Yakın ve kişisel kalkmak için kısa menzilli tercih ediyorsunuz? Taze patates çeker Spud Silah () deneyin.Silah seçimin takım için gereken istatistikleri ile tank tabanı Seçin yük veya Yük Işık. Taşımak veya zip ışığı savaş ile daha zırhlı, daha fazla yetenekleri çekiniz. * Nerede güç Ups: Yetenekleri vardır.

Pico Tanks, Rakibi bitirmek için, ya da arkadaşlarınızla onarım paketi atmak bir hava saldırısı dağıtmak. Bu gerçekten fotoğraf makinesi oyun karar verebilir.Bak kişiselleştirmek: tank kaplamaları ve heykelleri içinde en iyisini hak ediyor. Bazı karakter ve ifade ile tank özelleştirin.

Pizza deri ve Kauçuk Ducky anten topper ile savaş yırtıp, hiç yargılamayız. Çıldır, gösteriş, Harika görünüyorsun!Sis dağıldı MULTİPLAYER MAYHEMWhen İÇİN HAZIRLAMAK, ekibi ile buluşmak ve yeteneklerini geliştirmek için stratejiler ayarlamak. Tank yükseltme, liderler tırmanmaya ve dinamik bir topluluk meşgul.

Size ilerleme olarak kilidini derileri ve düzelticiler. Tank üsleri, silah ve yeteneklerini yükseltmek için Araştırma toplamak. güncel özellikler, oyun versiyonları, haritalar ve öğeleri gelecekteki güncellikler eklenecektir!Pico Tanklar bedava indir ve kargaşa arasında göreceğiz!Pico Tanklar:

Multiplayer Mayhem indirmek ve oynamak bedavadır, ancak gerçek kazanç kullanarak bazı öğeler için-app alımları isteğe bağlı içerir.Ödüller ve Tanıma Kazanan Oyuncu’android Oyun için Ses Ödülü, SXSW Oyun 2019 Finalisti – Kısa Film Ödülü Vitrin, Casual Connect Avrupa 2019.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir