webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

PetrolHead 3.5.0

PetrolHead 3.5.0 Yeni en realist sürüş tecrübesini tadın, pekçok değişik Yarışmada arkadaşlarınıza alan okuyarak bir efsane olun!Petrolhead: Petrolhead size yüksek nitelikli grafikler ve aradığınız sürüş tecrübesi sağlayacaktır. Asfaltta ekstrem sürat ve sürüklenme becerilerinizi Test edin. Sınırlarınızı zorlayın ve usta bir şoför olmak amacıyla bir adım atın! Görevleri tamamlayın,

en iyi arabalara sahip olun ve dünya çapındaki sürücülere alan okuyun!Tek/çok oyunculu Kariyer Modu ile sürüş becerilerinizi geliştirin.

Görevleri tamamlayın ve garajınızı her geçen gün genişletin. Becerilerinizle türlü modlarda kendinizi Test edin! Bu zorlu modlarda sınırlarınızı zorlayın. Farklı arabalarla sokaklara hakim olun ve yeteneklerinizi bütün dünyaya gösterin! Büyük pekçok oyunculu haritada dünya genelinde usta sürücülerle rakiplik etmeye hazır olun!

Yüksek nitelikli grafiklerle sevdiğiniz 80’den çok otomobil ile arabalarınızı özelleştirin. En elverişli renkleri, çıkartmaları ve iyileştirmeleri keşfetmek amacıyla atölyeyi kullanın. Bu dünyada cümle alem amacıyla hayalinizdeki otomobil gösterisi ve daha keyfini çıkarın!

Tüm değişik kombinasyonlar arasında en iyi arabaları yapın ve sokakları yönetin!Bir kent canlandı, sıkılmayın! Bu büyük haritada yan görevler alabilir ve arabanızı sonsuzluğa götürebilirsiniz! Araştırmanızı bekleyen bu Haritadaki bütün görevleri bulun ve tamamlayın! Mod kuyruğunuzu beklerken arabanızı dili tutuk sürün. Eğlenmeyi bırakmana dahi lüzum yok!Görevler ve rozetler görevleri tamamlar, başarılar elde eder. Başarılarınızın kombinasyonlarına göre bir rozet ile ödüllendirin.

Ustalarınızın rozetlerini toplayın ve profilinizde sergileyin! Herkesin ustalarını görmesine müsaade ver!Bu realist grafiklerle olağandışı grafikler, reel sokaklarda olduğunuzu hissedin. Doğal ışık içeren yüksek nitelikli grafiklerin keyfini çıkartın. Kendinizi bu gerçekliğe bırakın!Sınırsız sürüş tecrübesi bu realist mekaniği ile kendi arabanızı isteğinize göre sürmekte özgürsünüz.

Bir sürüklenme yarışına katılabilir yahut bir motor kuvveti yarışına katılabilirsiniz! Bu ebedi sürüş deneyiminde, reel yaşamda uygulamak dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz!Gerçekçi Mekanikler bu yakın hakikat mekaniği tasarımı ve pyhsics ile sürüş becerilerinizi gösterin.

Arabanızı reel yaşamda olduğu gibi denetim edersiniz.Bu Ücretsiz Sınırsız dokuma grafiklerle bir ışın gibi hızlandırın! Serin sonsuz rekabete katılmak ve gerçekliğin her gölgesinde kendinizi serbest bırakmak amacıyla motorunuzu hissedin. Motorunuzu teşhir etmek amacıyla birtakım olağanüstü görevlere katılın.

Bu sonsuz yarışmanın hayranları olacaksınız!********* Web sitesi: http://lethestudios.netİnstagram: lethe.studiosTwitter: @ LetheStdReddit: r / LetheStudiosFacebook: @ lethestudiosDiscord: PetrolHead*********Gizlilik Politikası: https://lethestudios.net/privacy.htmlTerms hizmet: https://lethestudios.net/terms.html © 2020 Lethe Stüdyoları. Tüm hakları saklıdır.

google play link 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir