webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

OTOBÜS v1.4.9

OTOBÜS v1.4.9 TYPE-MOON yönünden yayılan anew mobile “Fate RPG”!Etkileyici bir anne senaryo ve aniden çok karakter arayışı ile oyunda milyonlarca orjinal öykü sözcüğü var!Hem Fate franchise hayranlarının üstelik yeni başlayanların keyfini çıkarabileceği içerikle doludur.Özet2017 Dünya’nın geleceğini gözlemlemekle görevli bir organizasyon olan A. D. Chaldea, insaniyet tarihinin 2019’da ortadan kaldırılacağını doğruladı.Uyarı olmadan, 2017’in vaat edilen geleceği ortadan kayboldu.Niçin? Nasıl? Kim? Ne demek?

REKLAM. 2004. Japonya’da belli bir taşra kasabası.İlk kere, gözlemlenemeyen bir mıntıka meydana çıktı.Bunun İNSANLIĞIN yok olmasının sebebi olduğunu varsayarsak, Chaldea altıncı deneyini gerçekleştirdi-geçmişe vakit yolculuğu.İnsanları Spiritronlara dönüştürüp vakitte geri gönderecekleri yasak bir merasim. Olaylara müdahale ederek, uzay-vakit Tekilliklerini bulurlar, tanımlarlar ve yok ederler.

Misyon Sınıflandırması, insanlığı güvenliğini sağlamak amacıyla bir emirdir: büyük Düzen.Bu, insanlığı güvenliğini sağlamak amacıyla insaniyet tarihine ve harp kaderine karşı duracak olanların başlığıdır.Akıllı telefonlar amacıyla optimize edilmiş bir buyruk kartı harp RPG oyununa giriş!

Oyuncular usta olurlar ve yiğitçe ruhlarla beraber düşmanları yenerler ve insaniyet tarihinin gizemini çözerler. disappearance.It en sevdikleri yiğitçe ruhları ile bir parti meydana getirmek amacıyla oyuncular kadar – bothnew ve eski.Oyun kompozisyon/Senaryo DirectionKinoko NasuCharacter dizayn / Sanat DirectionTakashiMadOut2 BigCity Online TakeuchiScenario WritersYuichiro Higashide,

Android 4.1 yahut üstü ve 2GB yahut daha çok RAM ile Hikaru SakuraiSmartphones yahut tabletler.(Intel CPU’lar ile ahenkli değil.) * Oyunun tavsiye edilen versiyon yahut daha yüksek bir sürümle dahi birtakım cihazlarda çalışmaması mümkündür.* OS beta versiyonları ile uyumsuz.Bu aplikasyon CRI Middleware Co “CRIWARE (TM)” kullanır. Ltd.

google play lınk

A comment on "OTOBÜS v1.4.9"

  1. Kerem says:

    Lütfen oynıyım. Çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir