webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Online Soccer Manager 2020 3.5.0.1

En sevdiğiniz futbol takımını çevrimiçi Futbol yöneticisinde (OSM) yönetin! Bu free-to-play oyun dünyadaki tüm gerçek ve otantik futbol ligleri, kulüpleri ve oyuncuları içerir. En sevdiğiniz futbol kulübünde bir sözleşme imzalayarak futbol menajeri kariyerinize başlayın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1701″]

Serie A, Premier League, Primera Division ya da dünyadaki diğer liglerden kulüpleri seçin ve Real Madrid, Barcelona, Liverpool ya da diğerleri gibi kulüplerin yöneticisi olun.

Online Soccer Manager 2020; O andan itibaren her şeyden sen sorumlu olacaksın! Formasyona, kadroya ve taktiklere karar verin, ancak hemde oyuncuların satın alınması ve satılması, izcilik, eğitim ve stadyumunuzun genişletilmesi ile alakalı olarak da çekim yaparsınız.

Kulübünüzün Yönetim Kurulu tarafından belirlenen hedefe ulaşmak için ekibinizin en iyi biçimde performans gösterdiğinden emin olun.Aynı ligde tüm arkadaşlarınızla oynayın ve şiddetli arkadaş rekabeti tekme ve acele yaşayın. Futbol yönetimi hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!Özellikler-çevrimiçi Futbol Yöneticisi (OSM) dünyadaki tüm gerçek futbol liglerini, kulüplerini ve oyuncularını içerir.

Online Soccer Manager 2020; En otantik bilgi birikimi yaşayın!- Mükemmel formasyonunuzu ve kompozisyonunuzu oluşturun.- Ekibiniz için geniş bir taktik seti kullanın.- Karmaşık bir transfer listesi kullanarak kimin satılacağına ve kimin satın alınacağına karar verin.- Yetenekleri ya da kanıtlanmış yıldızları aramak için scout özelliğini kullanın.

Oyuncularınızı eğitin ve becerilerini artırın.- Taktiklerinizi test etmek ve oyuncularınızı geliştirmek için sınırsız dostluk maçları oynayın.- Daha fazla para kazanmak ya da daha iyi olanaklara sahip olmak için stadyumunuzu genişletin.- Maç bilgi birikiminde maçlarınızın heyecan verici simülasyon görselleri.

Dünya çapında yönetici becerilerinizi göstererek Dünya haritasını tamamlamaya çalışın.- Aynı ligde arkadaşlarınızla oynayın ve onlara patronun kim olduğunu gösterin.- Dünyanın her yerinden idarecilere karşı oynayın. Dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncu!

OSM 30 farklı dile çevrildi!Lütfen dikkat: OSM indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri de gerçek para ile satın alınabilir. Hizmeti ve daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası şartlarımızı kontrol edin.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir