webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Real Off-Road 4×4 2.5 apk – Mod Apk İndir – Mod Apk Download – Sınırsız Para – Unlimited Money – Unlocked – Premium – Update – Güncelleme – Unlimited All

Real Off-Road 4×4 apk

Real Off-Road 4x4 apk

Gerçek Off-Road 4×4 App anahat
Gerçek Off-Road 4×4 bir fizik motoru sporudur.
Freeride sport tamamen ücretsiz spordaki her şey ücretsizdir.

Real Off-Road 4×4 Mod Apk

Real Off-Road 4x4 Mod Apk

Yeşil ağaçların altında döşenen yolları unutun. OFFROAD CAR WORLD HOME, bir aracı çalıştırmak için size en zor koşulları sunar. Oyuncular gerçek bataklık ve dağlık ortamla karşılaşacaklar.

Arabanın bu konumlarda hareket etmesini nasıl sağlamak için? OFFROAD CAR WORLD HOME’da mevcut seviye sisteminden geçerek cevapları kendiniz bulun. Güzel arabayı hızlandırmaya veya süslemeye gerek yok, en önemlisi hala sürüş yeteneği.

OFFROAD CAR WORLD HOME- Dinamik Gölgeler ve dinamik gökyüzü
– Giriş / Çıkış Sistemi
– AI araçlar
– 7 Off-Road araçlar tamamen özelleştirmek
– Otoyol demetini değiştir + renk + plaka
– Hava Süspansiyonu
– Gerçek Gaz Sistemi
– Gerçek görünümlü fizik
– Basit denetleyici

OFFROAD CAR WORLD HOME, çeşitli araçlarla off-road sürmeniz için bir oyundur. Oyuncuların kokpitte oturma deneyimi yaşama fırsatına sahip olması için eksiksiz bir araç yelpazesi vardır. Bir arabada oturmak ve sokaklarda yürümek zorunda kalmadan, birçok farklı görevi yerine getireceksiniz.

Nakliye, kurtarma ve diğer birçok iş için araçlardan yardım gerekiyor. OFFROAD CAR WORLD HOME zengin araçlardan oluşan tam bir sisteme sahiptir, ancak en gerçekçi modla simüle eder.

Bir helikopter veya uzay gemisi uçurmak için çok para harcamanıza gerek yoktur. Temelden ileriye araçlar burada olacak ve oyuncuların yolda sürüş becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak.

Real Off-Road 4×4 Unlimited Money

Real Off-Road 4x4 Unlimited Money

Karada, su altında ve havada oyuncuların araçları kontrol edeceği yerler vardır. Acele etmemelisin, her araçla tanışmalısın. OFFROAD CAR WORLD HOME’da arabalar, helikopterler, tekneler, teçhizatlar ve diğer bazı özel araçlar vardır.

Tabii ki, farklı kontrol mekanizmaları oyunculara birçok yeni beceri kazandırır, ancak öğrenmek için daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Çok ilginç deneyimler yaşamak için zamanınızı yatırmak için iyi bir oyuna ihtiyacınız var.

OFFROAD CAR WORLD HOME’un oynanışı, geliştiricinin oluşturduğu grafik kalitesiyle takdir topluyor. Arabanın detayları, çevredeki arka plan açıkça tasvir edildi.

Hiç bir tepenin tepesine tek başına sürmeyi düşündün mü? OFFROAD CAR WORLD HOME, gerçek hayatta birçok nadir durumu getiren bir oyundur. Oyuncular, kendinizi özel hissetmeniz için anlar elde etmek için kendi sınırlarını aşanın.

OFFROAD CAR WORLD HOME, oyuncuların her türlü arazide sürüş yapmalarına izin verir. Tabii ki, tüm olumlu faktörler daha az yaygın olacaktır, gözlerinizin önündeki hemen hemen her şey zordur.

Başlamak ve devam etmek veya durmak size kalmış. Ancak bu oyunun zorluklarına bir kez adım attığınızda, asla tereddüt etmeyin.

Aracınızı kullanırken kaza veya araç arızası gibi birçok durumla karşılaşacaksınız. Bazen medya çerçeve ve diğer aksesuarların deformasyonuna neden olur.

Bütün bunlar gideceğimiz gerçeğine dayanıyor. Arabanın görevin sonuna ulaşmasına yardımcı olmak için usta olun. Kargo taşımayı, taşımayı veya belirli yerlere geçişi tamamlayın.

OFFROAD CAR WORLD HOME’da yer alan araç sistemi ile arkadaşlarınızla herhangi bir araç hakkında güvenle konuşabilirsiniz. Buradaki seviyeleri tamamladıktan sonra bilgi ve yeterlilik kesinlikle gelişecektir.

Hangi arabayla başlamamı istiyorsun? Arazi arabaları, uçaklar, tekneler? Bu da sizin için en kolayı, lütfen seçin. Artan zorlukla kolay bir başlangıç yapmalıyız.

Oyuncular cesaretini kırmaz çünkü meydan okumayla yüzleşmek çok zordur. OFFROAD CAR WORLD HOME, sürüş becerilerinizi her koşulda geliştirmenize yardımcı olur.

Bu yüzden OFFROAD CAR WORLD HOME çok çeşitli araçlara sahiptir. Ancak buna sahip olmak ve eşlik etmek de bir süreçtir.

İnşaat işinde belli bir aşamaya geçeceksiniz. Örneğin, ev, yol, köprü inşa etmek için malzeme taşıma… Ormanlardan kereste taşımak için arabalar, yukarıdan paket teslim etmek için helikopterler.

OFFROAD CAR WORLD HOME seviyelerini göstermek için birçok örnek vardır. Bu oyunda değerli ödüller almak için yeterli sürüş becerilerini uygulamanız yeterlidir.

GOOGLE PLAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir