webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Off The Road 1.3.6 – OTR Open World Driving

Off The Road – OTR Open World Driving, Merhaba Offroaders! Yeni açık dünya off-road sürüş simülatörü burda! Yoldan çıkma zamanı!

Kendi açık dünyanın tepelerde teçhizat sürücü bir tekne içerisine almak ve adaları keşfetmek, bir helikopter almak ve dağların tepesine serbestçe uçmak ya da yalnızca size kalmış huzurlu bir zam gerekiyorsa dolaşmak.

Para kazanmak ve arabanızı yükseltmek için zorlukları mağlup etti. Daha kuvvetli, daha hızlı, daha muhteşem görün!
Yukarı seviyeye ve serin ödülleri almak için XP kazanın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1029″]

[HER YERDE SÜR]

Aracınızın vinçini kullanarak en yüksek dağlara tırmanabilirsiniz, hiçbir şey sizi durduramaz. Doğru halat fiziği sayesinde kablo ipi realist davranır. Deniz seyahat için ya da bir helikopter sinek her yerde kolayca almak için tekne sürücü.

[SİMÜLASYON]
Araçlar için realist hasar modeli. Falls, çöker aracınızın şasi deforme. Lastik basıncı simüle edilir, lastikler yüke göre deforme olur. Simüle su dalgaların, yüzdürme vb.

[ZORLUKLAR]
Kontrol noktası AVI zorluklarını yenmek için hızlı olmaya çalışın, yol Bulucu zorluklarında kontrol noktalarına ulaşmak için off-roading becerilerinizi kullanın. Ulaşım zorlukları için gerekli malzemeleri bulun ve taşıyın!

[TAŞIMA]
Malzemeleri hedeflerine taşımak için römorkları kullanın veya dünyadaki nesnelere takmak ve serbestçe sürüklemek için vinçinizi kullanın.

[YAPMA]
Gerekli malzemeleri siteye taşıyarak evler, köprüler, yollar, araçlar inşa edin!

[ARAÇLAR]
Sürücü off-road 4×4 arabalar, kamyonlar, off-road behemoths, tekneler, helikopterler!

[ÇAMUR FİZİĞİ]
Deforme dinamik çamur yüzeyi. Arabanızı kirletmek için çamurlu alanlar bulabilirsiniz. Şasi çamurlu ve kirli alabilirsiniz, su içerisine sürüş veya tamir tarafından yıkayabilirsiniz.

Özellikler:

– Güzel manzaralar keşfedin
-20 off-road arabalar kilidini ve sürücü
– Driveable tekneler, helikopterler
– Yenmek için zorluklar ton
-Yeni araçların kilidini açmak için kart paketlerini toplayın
– Collectables ton
– Fiziksel olarak simüle su
– Tepeler tırmanın
– Taşıma malları
– Beat zorluklar
– Sonsuz eğlence

Not: bir OTR VIP CLUB üyesi olarak katılarak, otomatik olarak geçerli abonelik süresinin bitiminden önce 24 saat içerisinde hesabınızdan her ay tahsil edilecektir (Otomatik Yenileme kapalı değil ise) bir otomatik yenileyen aylık abonelik planı kabul etmiş sayılırsınız. Satın alma onaylandıktan hemen sonra ilk ay için tahsil edilecektir. Bu aboneliği yönetmek veya otomatik yenilemeyi kapamak için, satın aldıktan sonra hesap ayarlarına gidin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir