webteknohaber.com

webteknohaber.com

No Limit Drag Racing 2

1.4.7

Download APK
4.2/5 Votes: 66
Version
1.4.7
Updated
28 Ağustos 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
42M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

 

No Limit Drag Racing 2

No Limit Drag Racing 2 apk

No Restrict Drag Racing 2 uygulamasının ana hatları
Drag racing video oyunları OG tekrar ve her zamankinden daha yüksek! No Restrict 2.0, benzersiz sporu güzelleştiren ve kadranı 11’e çeviren tüm sorunları ele aldı-ekstra ayar, ekstra özelleştirme, daha yüksek fizik, daha yüksek mekanik ve benzersiz sporun sahip olabileceğinden daha fazla içerik malzemesi.

FACEBOOK’TA BİZİM GİBİ:
http://fb.com/NoLimitDragRacing

Unutmayın: uygulama yeni bir modeldir, eğer bir hata bulursanız, lütfen bana zararlı bir değerlendirme bırakmadan önce tamir etme fırsatı verin.

ÖZELLİKLER

ARABALARINIZ İÇİN TAM ÖZELLEŞTİRME
No Restrict, aracınızın nasıl göründüğü konusunda size tam yönetim sunar: özelleştirilmiş boyalar, sargılar, çıkartmalar, tekerlekler, vücut kitleri – kontrol listesi uzayıp gidiyor. Yüz binlerce farklı kombinasyon var ve bu da arabanızı ihtiyacınız olan en iyi şekilde almanızı sağlıyor.

No Limit Drag Racing 2

No Limit Drag Racing 2 Mod Apk

ARABA GÖSTERİLERİ
Deneyiminizden memnun musunuz? Otomotiv hediyemize girin ve ödüller için dünyanın dört bir yanındaki farklı oyuncularla rekabet edin!

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU
On-line çok oyunculu dünyanın her yerinden farklı yarışçılar oynayın. Yine de piyasaya dikkat edin-bu sporda bazı hızlılar var!

ARABANI AYARLA
Herhangi bir kısıtlama olmaksızın, aracınızın dişli, devir sınırlayıcı, süspansiyon, zamanlama, gaz besleme, geliştirme ve başlatma yönetimi üzerinde tam yönetim elde edersiniz. Birlikte verilen dyno, yapılan ayarlamalara bir göz atmanızı ve doğru yolu seçtiğinizden emin olmanızı sağlar! Ayarlama neredeyse sınırsızdır-kısa bir arka ile uzun bir ilk vites çalıştırmanız mı gerekiyor? Yapabileceksin! Sınırlayıcıyı çalıştırmanız mı gerekiyor? Yapabileceksin! Ayarlama özellikleri ALT kapalı aşırı wheelie bar düzenlerler bile derinliği de öyle.

DEĞİŞİKLİKLER
Hiçbir durumda, Otomotiv envanterinde uzun bir çalışma turundan kurtulamayacaksınız. Tamamen farklı motor blokları, girişler, valf trenleri, egzozlar, lastikler vb.Ile geliştirin… Otomotiv değiştir senin gibi melodi her değişiklik zor Ayarlamalar Otomotiv beceri olarak sürdürmek gerekiyor. En yüksek verimlilikte kalmak için, ayarınızı sürekli olarak test ettiğinizden ve ayarladığınızdan emin olun.

No Limit Drag Racing 2

No Limit Drag Racing 2 Unlimited Money

ÜCRETSİZ
No Restrict Drag Racing reklam destekli ve tamamen ücretsizdir. Reklamları devre dışı bırakmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken sporun içinde altın satın almaktır. Reklamlar muhtemel *spor içinde altın* almak ile devre dışı bırakılacak.

GOOGLE PLAY

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir