webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Neon Shadow Cyberpunk 1.40.91

Bu beyaz-knuckle cyberpunk ilk ateş eden kişi, iğrenç mekanik bir ordu ve tüm evrenin kaderi arasındaki son savunma hattı vardır. Karanlık bir güç, bir uzay istasyonu silahlar ve savunma edinmiş ve genişletmek için büyük planları var! ‘günü kurtarmak için başka hiç kimse yok. Sen’en yakın silah kapmak ve robotlar için mücadele edeyim.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1326″]

Don’t sadece metal rulo ve hurda haline bekliyoruz ama. Sen’uçan uçaklar, güçlü topları ile uğraşmak zorunda, ve daha fazla olacaktır!Neyse ki,’temin etmek için güçlü silahlar bol site. Temel tüfeğini zayıf makineler kısa çalışma yapacak, ama büyük sorunlar patlayıcı çözümler gerektirir.

Neon Shadow Cyberpunk, yani’çevirmeye başladığında temkinli olacak uzay İstasyonu’na çeşitli bölümleri etrafında yarış cephanelik genişletin. Eğer hikaye bir mola gerekiyorsa, oyun birden fazla versiyonları botlara karşı savaş.

Bir kez’ve makineler, baş online kazıma ve diğer kullanıcılara karşı mücadele yeteneklerini parlak! Neon Gölge türetim klasikleri bir gazel, yanan bir hızda hiç akıllıca bir eylem sunar. Sen’ve teçhizatlı asker var.

Neon Shadow Cyberpunk, şimdi git çöpü dışarı çıkar!Gerçek bir meydan okuma için Multiplayer Mayhem: temkinli mısın? Görmek için diğer kullanıcılara karşı çevrimiçi kafa ve savaş olan Yüce hüküm.Ekstra versiyonları: Ölüm Maçı, Mutant dahil olmak üzere birden fazla versiyonları üç rakipler ve İnstakill.

Sabah yıkım kokusu gibisi yok!İspat Yere, Silah Laboratuvarı, Tüfek Sokak, ve daha birçok gibi çeşitli ortamlarda aşırı Ortamlar: Savaş!Mekanik Tehditler: Sen’kötü makineler, göreve, insansız hava vasıtaları ve silahlar bir üretim yelpazesine almak olacaktır. Don’t boğulmuş olsun!Müthiş bir Cephanelik: Tüfekler, plazma tüfekler ve el bombası atarlar. Aman!Hassas Kontroller:

Neon Shadow Cyberpunk, sen’sayesinde çekim ve bir profesyonel gibi strafing sezgisel dokunmatik kontroller için olacak! Neon Shadow – GameClub bedava oynanabilir, sadece GameClub Pro, isteğe bağlı bir otomatik aboneleri için kullanılabilir bazı bölümleri ve özellikleri ile de reklamları kaldırır aylık abonelik güncelleme.

GameClub Pro abonelik dışında, diğer hiçbir bu oyun app alımları vardır.İsteğe bağlı abonelik: satın almayı tercih ederseniz Ödeme Google Play hesabı satın alma onayı alınır. Ücretsiz deneme süresi yapılacaktır. Otomatik güncellemeyi en az 24 saat cari dönem sonundan önce kapalı sürece abonelik otomatik olarak güncellenir.

Hesabınız 24 saat içinde güncellenmesi için geçerli süre önce tahsil, mal olacağını belirtti. Google Play Hesap Ayarları satın aldıktan sonra giderek abonelikleri yönetmek ve otomatik güncellemeyi kapatabilirsiniz.

Https://gameclub.io/privacy bedava bir deneme süresi kullanılmayan kısmı, sunduğu takdirde, kullanıcı bu yayını uygun kullanım Koşulları: https://gameclub.io/terms – Gizlilik Politikamız için bir abonelik satın zaman iptal edilir:

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir