Report this app

Description

NBA LIVE Mobile Basketball 4.4.00

Portekiz Euro 2016 kazanır ve futbol taraftarları dinlenebilirler. Basketbol hayranları için, evde çok eğlenceli yaşayabilirsiniz. Güneşin altında basketbol oynamaya gerek yok, evde oynarken aynı eğlenceyi elde edebilirsiniz.NBA Live Mobile, bir basketbol hayranı iseniz sizin için doğru olan muhteşem bir oyundur.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1127″]

NBA LIVE Mobile Basketball; Bununla beraber, gerçek NBA sezonunu beklemek ve taşınabilir cihazlarınızda oyunun tadını çıkarmak mecburiyetinde değilsiniz. Arkadaşlarınızla kolayca oynayın, bağlanın ve rekabet edin.5 vs 5 eyleminde bir takım oluşturun. NBS’NİN canlı olaylarını takip edin. Bazı beceriler size yardım edecektir.

1. Rakiplerinizi tanıyın, rakiplerinizin seviyelerini gösteren kıymetli metallere bakın. Altın en iyisi, sonra gümüş ve bronzdur. Olimpiyat madalyalarına benzer. Uzmanlık alanlarının dökümünü öğrenmek için sayfalara dokunun. Dahil 3pointers, hız, çekim, geçen, savunma ve top sürme.

2. LineupsSmallBall doldurun:top sürme ve SpeedTwo-Way:geçen ve DefenseBig adam:çekim ve DefenseDefensive:savunma ve SpeedShooting: 3 işaretçi ve ShootingYou oyuncu kartının renkli simgesi tarafından belirtildiği gibi belirli bir dizide her oyuncuyu kullanmanız gerekir. Ayrıca, kadroyu kastederek dizinizi geliştirmeye devam etmelisiniz.

3. Oyuncu kartları satın al playercards satın almak için oyun ya da NBA nakit kazanılan paraları kullanın, listenizi tamamlamak için iyi bir yöntemdir. Elit oyuncuları satın alabilirsiniz.

NBA LIVE Mobile Basketball; “Müzayedeler” sekmesini kullanarak canlı etkinlikler. Burada ayrıca kupa ve koleksiyonlar kazanabilirsiniz.Not: İnternet bağlantısı gereklidir. Facebook giriş gerekli. En az 13 yaşında olmalı.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir