webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

NASCAR Heat Mobile 3.2.6

NASCAR pistlerinde yarışın ve tek fotoğrafı NASCAR yayıncısından bir şampiyon olun!Hiç uzman bir NASCAR yarışçısı ile aynı adrenalini yaşamak istediniz mi? Daha fazla kendinizi yormayın! NASCAR Heat Mobile, telefonunuzu tam olarak aynı hislere sahip bir sürücü koltuğuna dönüştürür.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1532″]

En iyi stok araba yarışına karşı yarışırken en sevdiğiniz sürücü ve araba olarak bitiş çizgisine doğru ilerleyin!Motorlarınızı ÇALIŞTIRINARACINIZA güvenin ve yolda size asla ihanet etmeyecektir. Bir sonraki Yarışmada aracınıza ve direksiyon yeteneklerinize her şeyi koyun ve mevsimi fırtına ile alın!

ABD’deki tüm 23 Monster Energy NASCAR Cup Serisi pistlerinde yarışın ve bir şampiyonun yolunu yürüyün.Kendi EMPİRENASCAR’INIZI inşa etmek yalnızca bir yarış kazanmakla ilgili değildir; başarılı bir franchise oluşturmak da aynı derecede önemlidir. Fan bölgenizi nasıl inşa edeceğiniz, popülaritenizi, arabaları yükseltme yeteneğinizi ve pistteki rekabet gücünü direk olarak etkileyecektir.

Fan bölgenizi pervasızca inşa etmeden önce akıllıca düşünün!Yükseltme, FİNETUNE ve güverte Outyou ve aracınızın ABD’de yarışırken uyarlanması ve yükseltilmesi gerekecektir. Garajınız bir sonraki savaşa hazırlanmanıza yardım edecektir.

Hızlı ve kolay bir zafer sağlamak amacıyla bir sonraki yarış için en ideal yükseltmeleri seçin!Chase Elliott, Kyle Busch ya da Joey Logano olarak yarışmak isteyen bir efsane olarak Yarış? Doğru yere geldiniz. En sevdiğiniz yarışçı olarak yarışın ve NASCAR Heat Mobile’da kendi yarış takımınızı oluşturun.

Muhteşem anları yeniden yaşayın ve tüm zamanların en büyük yarışçılarından birisi olarak bitiş çizgisine doğru ilerleyin!Günlük BONUS ödülleri yarışa olan bağlılığınız için takdirinizi göstermek için, pistte ve pistte size yardım edecek birkaç ödül vermek istiyoruz. Sadece günlük-günlük ve sonraki ödül iddia!

Her yarışçının bir mürettebata ihtiyacı var ve NASCAR Heat Mobile farklı değil. Kendi müreffeh ve başarılı NASCAR imparatorluğunuzu inşa etmek için ekibinizi arkadaşlarınızla beraber etiketleyin!Yeni özellik güncellemeleri: yeni 2019 Ford Mustang!Yeni 2019 Boya Şemaları!Yeni 2019 Sürücüleri!

2019 canavar enerji NASCAR Kupası Serisi programını tamamlayın! Lütfen dikkat: oynamak için 13+ olmalıdır. Uygulama, 13 yaş ve üstü kitleler için tasarımı yapılmış sosyal medya sitelerine ve internete bağlantılar içerir. NASCAR Heat Mobile oynamak ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alımlar sunar. Bu oyunu oynayarak, 704 Games şirketinin Gizlilik Politikasına ve Şart ve koşullarına bağlı kalırsınız.

Kullanıcı Sözleşmesi: hhttps: / / nascarheat. Com / Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi / Gizlilik Politikası: https://nascarheat.Com/privacy-policy/Support: https://nascarheat.Com/support / NASCAR, National Association for Stock Car Racing, Inc. ‘ in tescilli ticari markasıdır. Ve Lisans altında kullanılır.

Diğer tüm araba, takım ve sürücü görüntüleri, parça isimleri, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları kendi sahiplerinin Lisansı altında kullanılır. © 2019 704 Oyun Şirketi. 704Games, 704 Games Company’nin ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir