webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

My Talking Angela 4.6.4.749

Angela dünya Konuşuyor keşfetmek ve alışkanlık yapan şirin mini oyun oynarken onu versiyona, saç, makyaj ve ev – tüm özelleştirin.Zaten 165 milyon üzerinde indirme ile… eğlenceyi kaçırmayın!Çok kendi sanal evcil hayvan olarak BEBEK ANGELAAdopt Angela BENİMSEMEK ve ona muhteşem bir hayat ver!

Şık şehir bir kedi içine büyümeye yardımcı olur. Giyim alışveriş için diş fırçalama – hepsi senin oldu!BAKIM FarklıMake Angela kendi süperstar bak! Onu beslemek, ona şarkı, lezzetli davranır beslemek. İzle – güncel en iyi arkadaşınız olacak!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1236″]

My Talking Angela tekrar bir stil yapmak Angela Konuşma tarzı ile parlaklık RENKLİ MAKEUPLet çarpıcı duygusu YARATMAK.Ruj, göz farı, allık – doya özelleştirmek! Farklı renkler ve sonsuz yaratıcı özgürlük onlarca ile, gerçekten kendinizi ifade edebilirsiniz.

VersiyonA FLAİRYou sen muhteşem İFADE, yani Angela muhteşem çok olun! Son versiyona ve en sevimli kostümleri elbisesinin güzel balerin punk ninja için! Ben de ona güzel bir saç versiyoneli vererek görünümünü tamamlamak! Bir milyondan fazla farklı versiyona kombinasyonu ile, gerçekten benzersiz bir şey oluşturabilirsiniz.

OYUN MİNİ GAMESDiscover ve oyna güncel mini oyunlar inanılmaz! Tüm sık buradasınız Shooter – Bubble Mutlu Bağlanmak… ve daha Farklı zaman eklendi!VE DAHA neler neler…Kilidini özel güncel kıyafetler, seviye, özel çıkartma koleksiyonu, klasik Angela tarzında söylediğin Farklı şeyi Tekrarlıyor ise muhteşem bahçesine… tüm özelleştirmek!Bu uygulama PRİVO onaylanmıştır.

My Talking Angela PRİVO güvenli liman mühür Outfit7 çocuğunuzun kişisel bilgileri korumak için CUP uyumlu gizlilik uygulamaları kurmuştur gösterir. Bizim apps küçük çocuklar bilgilerini paylaşmak için izin vermez.Bu uygulama içerir:

– Tanıtım Outfit7 üretimleri ve bağlamsal reklamcılık – doğrudan bağlanan kullanıcılar için diğer uygulamalar ve Outfit7 web – Kişiselleştirme içerik için ikna kullanıcılar için play uygulamasını tekrar imkanı ve connect ile arkadaş üzerinden sosyal ağları İzlemek videoları Outfit7 animasyonlu karakterler üzerinden You Tube entegrasyon seçeneği için ın-app satın Öğeler vardır kullanılabilir için farklı fiyatlar sanal kazanç birimi oyuncu tarafından ulaşıldı akım değerine bağlı olarak

– Alternatif seçenekleri Farklıhangi bir in-app satın alma (seviye ilerleme, oyunlar, oyun işlevleri, reklam)gerçek kazanç kullanarak Angela android1 Konuşma Benim SSS yapmadan app tüm işlevleri erişmek için.       güncel bir cihaz için oyun ilerleme Aktarmak için Nasıl?

Eski telefonunuzda Konuşan angela’m kaldırmadan önce, ilerleme kaydetmek için Google Hesabı oturum açın. Uygulamayı seçin ve Aç ‘Ayarlar’ Goolge için’Bağlayın.güncel cihaza güncellenenünü indirin. Google Hesabı oturum ve şimdi progress.by tekrar aynı hesabı kullanın, güncel cihaza ilerleme aktarabilirsiniz.2.

My Talking Angela nasıl önlemek için yanlışlıkla alımları?Ekleyin şifre koruması iyi bir seçimdir. Bazı cihazlar satın alırken şifre girişi gerekir. Eğer cihazınız bunu önleyebilirsiniz eğer, kendiniz ayarlayın.Aç Google Play Store-Menü-Ayarlar-Kullanıcı denetimleri, şifre ayarlayın.3.&;

My Talking Angela diğer benzer oyunlar benim Konuşan Tom nbsp; .Benim Konuşan Tom, Tom Bubble Shooter Konuşurken, vs Tom Jetski Konuşuyor.Konuşurken  bazı heyecan verici oyunlar;Angela ve hayranları oyun içinde zaman öldürebilir.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir