webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

My Singing Monsters 2.4.2

Şarkı dile getiren Canavarlarıma hoş geldiniz! Onları yetiştirin, besleyin,şarkı söyleyin! Canavar bir evcil hayvan yetiştirin ve sonra büyümelerine yardımcı olmak için müzikal canavarınızı besleyin. Tüm aile için bu bedava dağıttığı müzik oyununda eğlenceli canavar karakterlerinden oluşan bir koleksiyona dikkat edin!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1371″]

Şarkı dile getiren canavarlarla dolu bir ada yaratın ve daha sonra mutlu canavar evcil hayvanlarını yetiştirirken ve geliştirirken şarkınızın gelişimini izleyin. Dünyanızın tam olarak arzu ettiğiniz gibi görünmesini sağlamak amacıyla benzersiz süslemeler tasarlayın ve inşa edin ve ardından yaratıcılığınızı arkadaşlarınızla paylaşın!

Canavar dünyasının muhteşem fantastik ülkesini keşfetmeyi seveceksiniz!My Singing Monsters bugün mutlu Monstering indirin! Toplamak ve 150 şirin ve komik canavarlar üstünde seviye ÖZELLİKLERİ; ejderhalar geçen sene serin süslemeleri ve muhteşem grafikler Keyfini çıkarın ve karakter animasyon yeni güncellemeler ve etkinlikler yıl boyunca bizi izlemeye devam edin:

Facebook: https://www.Facebook.Com/mysingingmonsterstwitter: https://www.Twitter.Com/singingmonstersinstagram: https://www.Instagram.Com/mysingingmonstersyoutube: https://www.Youtube.Com/mysingingmonstersplease NOT Keşfedin dünya genelinde arkadaşlarınızla Oynayın akılda kalıcı müzik ile adalar Özelleştirmek çok!

My Singing Monsters oynamak için bütünüyle bedava dağıttığıdir, ancak bazı oyun öğeleri de gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarında uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Şarkı dile getiren Canavarlarım oynamak için bir internet bağlantısı gerektirir (3G ya da WiFi).Yardım ve destek: ziyaret ederek canavar işleyicileri ile iletişime geçin www.Bigbluebubble.Com/support ya da Seçenekler > Destek bölümüne giderek oyunda bizimle iletişime geçin.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir