webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

My Hospital 1.2.15

Tasarım, yönetmek ve kendi Tıp Merkezi korumak nerede hastanemde quirkiest ve en komik hastalıklar – ultimate simülasyon oyunu yolumuzu tedavi! İksirler oluşturmak, çiftlik ve kendi tıbbi bitkiler hasat ve sizin yardımınıza ihtiyacı olan yüzlerce hasta için tedavi üretmek.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1329″]

Farklı derde Deva kurallarının geçerli olduğu bir dünya var ve Farklı tedavi parmaklarınızın ucunda mevcuttur! ◉ HOSPİTALConstruct KURMAK ve kendi hastaneni Yönet. İnşa doktor ofisleri, teşhis odaları, tedavi merkezi ve laboratuvarlar. Genişletin ve hastane yükseltme ve arkadaşlarınızla paylaşın!

My Hospital, iyileştirici özellikleri ile BENZERSİZ CURESFarm ve hasat bitkileri OLUŞTURMAK, iksirler, 80’den fazla komik hastalıkların tedavisinde ve karışımı şuruplar onlarca üretmek. Acılı bir Boğaz koşulu, donmuş eller veya slimey akciğer olsun, çare bulmak için emin olacak! Farklı düzeyde ve tamamlamak için eğlenceli zorluklar!

My Hospital, ile kilidini güncel ilaçlar, tedavi odaları ve güncel koşullar Hastaların kendilerini evlerinde hissetmeleri için HOSPİTALCustomize Sağlık Merkezi Farklı alanda SÜSLEYİN. Seçim için süslemeler ton var ve sonunda bir tablo kadar güzel görünüyor, arkadaşlarının önünde gösteriş yapmak için yönetirken.

My Hospital, facebook hesabınız ile FRİENDSConnect İLE dünya çapında arkadaşlarınızın Hastaneler erişmek için KULLAN. Satın almak, satmak tedavileri ve diğer Hastane yöneticileri ile rekabet. Başarıları yönünde Google Play Oyunlar ve Facebook üzerinden söyle. Hastanem indirmek ve oynamak bedavadır.

Ancak, bazı oyun öğeleri mevcuttur ve gerçek kazanç için satın alınabilir. Facebook https://www.facebook.com/myhospitalhaving sorunları bizim gibi? Farklıhangi bir öneri var mı? Görüşlerinizi duymak isteriz! [email protected] at: bize ulaş.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir