webteknohaber.com

webteknohaber.com

My Farm

2.0.2

Download APK
5.0/5 Votes: 1
Developer
Playdigious
Version
2.0.2
Updated
April 7, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
493M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

My Farm

FarmVille 2: Tropic Escape

FarmVille 2: Tropic Escape 1.122.8685 Hafif, eğlenceli, renkli ve büyüleyici grafikler mi arıyorsunuz? Bu yüzden FarmVille 2: Tropical Escape Recreation piyasadaki en iyi seçim olacaktır ve keşfedilecek ve deneyimlenecek çok şeyiniz var. Tropik bir adaya taşınmak ve yepyeni ve huzurlu bir hayata başlamak istiyorsanız, bu rekreasyon hayalinize başlayabilmeniz için iyi bir örnek olacaktır. Bu rekreasyon, iyi bilinen “farmville” dizisinin sonraki modelidir, oyuncular yeni sorunları ve güçlü bir oyun uzmanlığını keyifli bir şekilde deneyimleyeceklerdir.

Metropolün içindeki hayata ilgisiz kalırken, uzak bir adaya manevra yapmaya ve orada yaşamaya karar verdiniz. Ancak, adayı daha canlı ve canlı hale getirmek için, burada geniş bir tesis inşa etmeye karar verdiniz. Ayrıca, bu tesis kendi kendine yeterlidir ve daha sonra küçük bir çiftliğin kapısını açabilir ve huzurlu günlerde lüksleşebilirsiniz. Bu rekreasyon, çiftçiliği seven bireyler için bir oyuna sahiptir ve güzel grafiklere sahip bir yönetim simülasyonu rekreasyonu olarak düşünülebilir. Ayrıca, oyuncuların keşfetmesi için epeyce aksiyona ve ayırt edici seçeneklere de sahiptir. Bu rekreasyona gelince, oyuncular farklı tatil yerlerinde bulunmayan çok sayıda özel keyifli eylemden zevk alacaklar. Oyuncular bile burada bir doğa turizmi merkezi açabilir ve kendilerine mükemmel bir kazanç kaynağı sağlayabilir.

My Farm

FarmVille 2: Tropic Escape

Bu rekreasyonun oynanışı, oyuncuların keşfetmesi ve uzmanlığı için çok sayıda soruna sahiptir; Bu rekreasyondaki her şey, sporun oyununu sonsuz hale getirebilir. Ve sonuçta, herkes sonsuz video oyunlarını sever ve bu rekreasyonda ek olarak adanın her yerine dağılmış imparatorluklarını inşa edecekler. İhtiyacınız olanı oluşturun, ekonomik sisteminizi geliştirmek için birçok fırsat açın ve hatta bazı alıcı siparişlerine razı olun.

Oyuncular, yükselen şekerler ve lezzetli meyveler için uygun sevimli küçük çiftlikler inşa edebilirler. Oyuncular büyük bir eğlence parkı temalı deniz kıyısı inşa edebilir ve çekici manzarayı en iyi seviyeden düşünebilirler. Ya da pahalı yatları barındıracak büyük bir Liman inşa edin. Oyuncuların bir adada yapabileceği çok sayıda sorun var ve bu rekreasyon oyuncuların her şeyi keşfetmelerine ve modelinize uyan belirli bir ada inşa etmelerine yardımcı olacak.

Büyük bir ada kesinlikle birçok benzersiz hayvandan oluşacak ve oyuncular bunun potansiyel bir finansal olduğunu biliyorlar. Bu nedenle, oyuncular ada çapında bir keşif hizmeti başlatabilirler. Oyuncular adanın yeni alanlarının kilidini açabilir ve onları keşfetmeye başlayabilir. Buna ek olarak, bu sporda, oyuncuların adanın dışındaki her sıra dışı hayvanın fotoğraflarını özgürce toplayabilecekleri bir grup fotoğraf var. Oyuncular müşterileriyle birlikte yer alabilir ve şahane smoothie’lerin tadını çıkarabilirler. Denizden deniz ürünleri yemekleri servis edin ya da ormandan biraz et seçin ve bazı barbekü etkinlikleri vb. Sağlayın. Oyuncuların zevk almaları ve adalarında lüksleşmeleri için çok fazla sorun var.
Google Play

Video

TAGS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir