webteknohaber.com

webteknohaber.com

Motor Depot

1.231

Download APK
4.1/5 Votes: 53
Version
1.231
Updated
28 Mart 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
45M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Motor Depot 1.231 apk – Mod Apk İndir – Mod Apk Download – Sınırsız Para – Unlimited Money – Unlocked – Premium – Update – Güncelleme – Unlimited All

Motor Depot apk

Motor Depot apk

Büyük kamyon kahraman 2 app anahat

Recreation Large Truck Hero 2, gerçek bir cadde kahramanına dönüşmenizi sağlar – bir kamyon şoförü!
Sporda tamamen farklı Avrupa minibüsleri var ve asla sadece değil.

Her kamyonun, bir kamyonu sürmek ve çalışmak için heyecan verici bir uzmanlık sağlayan birçok geliştirmesi vardır.

Araba birçok insan için bir hobidir, ancak herkesin bu araca karşı kendi tutkusu vardır. Sürücü, onarım ve özelleştirme arabanızda yapabileceğiniz bir şeydir.

Motor Depot, kendi bilginiz sayesinde sevginizi tatmin etmek için bir oyundur. Her şeyi onarıp restore ettikten sonra para karşılığında satarak eski arabaları yenileyin.

Araba Tamirci simülatörü, yüksek hızlı gaz tekmelerinin tadını çıkarmak isteyen biri için değildir. Oyuncu motor bloğunu canlandıracak, böylece araba tekrar aktif olabilir. Yetenekli bir araba tamircisi olmaya çalışın, en eski makineleri fethedin.

Oldukça fazla görev ve rota sizin için hazır: bir süre oynamak, zorlu arazi ve yollar, eşyalara veya kamyona zarar vermemek için en etkili rotaları aramak.

Onlara zarar verecek kadar şanslıysanız, suçlanacaksınız. Yüksek kalan sonuç ve daha hızlı büyüme olur üst profesyonellik.

Normal sürücülerden farklısınız. Birçok insan için, ağır hasar görmüş bir araba gördüklerinde, nasıl başa çıkacaklarını bilmezler.

İmk imkanlara sahip olanlar yeni bir araba değiştirmeye bile istekli olabilirler. Motor Depot, yeni bir model oluşturmak için kalan her şeyden yararlanmanızı sağlar.

Devleti restore etmek yeni bir araba fabrikasından farklı değil. Sürüş simülasyonlarını seviyorsanız,

Motor Depot Mod Apk

Motor Depot Mod Apk

Yolculuk, muazzam, mantıklı, açık bir dünyada oldukça fazla eşya taşıyın. Görevleri yerine getirin, para kazanın, yeni minibüsler ve yükseltmeler satın alın, minibüs dünyasını keşfedin!

Motor Depot size daha fazla bilgi deneyimi sunar. Oyuncular araç sistemi ve araçtaki bileşenler hakkında daha fazla bilgi edinecekler.

Bu oyunda detaylara çok gerçekçi bir açıyla ilk elden şahit olacaksınız. Bir arabadakinin başarısız olması muhtemeldir. Tüm bu sorunları çözecek kişi sen olmalısın.

Basit şeylerden karmaşık şeylere, sizin elinizden, tekrar çalışacaktır. Birçok müşteri bu çabayı bekliyor. Eski bir arabanın parasını ödemeye hazırlar. Bir araba satmamak konusunda endişelenmenize gerek yok.

Bildiğiniz gibi, arabalar zamanla bozulan birçok şeye sahiptir. Bu yüzden birçok insan aracı uzun süre kullanabilmek için büyük bir marka seçiyor.

Bu oyunda, arabaların çoğu güncel değil. Tasarımlar bile geçen yüzyıla ait. Eski depoda tutulurlar ve arabaları tekrar hareket ettirirsiniz.

Motorlar, frenler, şasi, egzoz ve daha fazlası onu canlandırmak için elinize ihtiyaç duyar. Bir araçtaki önemli parçaları geri yüklemek için adımlar atın. Çok hızlı olmak zorunda değilsiniz, ama bakım her zaman gereklidir.

Geliştirmeler sayesinde kişisel kamyonunuzu yaratın! Büyük kamyon kahramanı 2’nin tadını çıkarırken sokak kralına dönüşün!

Seçenek:
* Minibüslerin 5 modası

* Şehirler ve şehirler ile gerçek görünümlü dünya

* Metropol yollar ve otoyollar boyunca sürün

* Kolay kullanım (ivmeölçer, düğmeler veya direksiyon)

* Gerçek görünümlü iklim koşulları

Motor Depot Unlimited Money

Motor Depot Unlimited Money

* Mantıklı bir ceza sistemi

* Her kamyon mankeni için kabinden bir görünüm

* Gerçek görünümlü motor sesleri

* Geliştirilmiş bir AI site ziyaretçi sistemi

* Çeşitli görev türleri ve oldukça fazla kargo

* Harika blues müzik

Çok daha fazla mevcut

Araba bozulduğunda ve felç olduğunda, kesinlikle çoğu da öyledir. Boya rengi kaybolur ve yerini pas izlerine bırakdır. Müşterilerin çekiciliğini artırmak için dış cepheyi yenilemeniz gerekir.

İyi bir arabanın eksi bir görünüm noktası olması için hiçbir neden yoktur. Maliyeti düşürebilir, çaba beklediğiniz gibi iade edilemez.

Antika araba modellerini toplayan, yeniden şekillendiren ve koleksiyonlara yığılanın siz değilsiniz. Araba Tamircisi Simülatörü, deneyimli bir araba tamircisi olarak çalışmanızı sağlar.

Tabii ki, ilk başta, birçok oyuncu henüz bilmiyor, ancak seviyeler aracılığıyla yavaş yavaş beceriler geliştirirsiniz. Her araba daha sonra satılıyor fiyat artıyor.

Mükemmellik derecesine ve kullanıcıya getirilen değere bağlıdır. İyi bir tamircinin parası bitmesi konusunda endişelenmesine gerek yok. Eski arabalarla zengin olmak, yetenekliyseniz çok zor değildir.

Araba Tamirci simülatörü süper arabalara sahip değildir, ancak klasik arabalara aşinasınızdır. Eski depo her zaman sizin için iş yükü getirir.

Sadece oyuncunun bunu üstlenecek kadar güçlü olmadığından korkun. Araba modellerini yeniden inşa etmek ve tekrar yolda yuvarlanmasına izin vermek için Araba Tamirci simülatörü mod indirin.

GOOGLE PLAY

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir