webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Monster Fishing 2020 0.1.155

Nihai balıkçılık oyunu![Gerçek canavar balık] yakalamaya çalışın, bedava dağıttığı olta takımı alacaksınız.Bu, dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerini dolaşmak için bir şans!Basit, tek dokunuşla kontrollerle balık tutmaya gidin.Eğer zaten bir balıkçı iseniz, o zaman ligin en iyisi olacaksınız!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1311″]

Balıkçılık için yeni? Merak etme! Sizi bir başarı için hazırlayacağız. Oyun fonksiyonları bir kuruş harcamadan oyunun tadını çıkarın! Oyun öğeleri satın almadan balinalar için balık! Hiçbir internet bağlantısı gerekli! Ek indirme yok! Otomatik balıkçılık için destek!1. Pasifik Okyanusu’nda olduğu gibi süper realist tam 3D gerçek FishingFeels!250’den fazla tam 3D balık türü!2. Dünyanın dört bir yanındaki Okyanusu deneyimleyin!

Monster Fishing 2020, Fisher!Dünyanın en iyi 30 balıkçılık noktası!3. Avuçların terleyecek!Gerçekçi arayüzü ve kontrolleri ile toplam daldırma!4. Oltalarınızı, makaralarınızı, olta takımlarınızı ve yemlerinizi toplayın!Şimdi bedava dağıttığı olta takımlarınızı alın!Dişlilerinizi yükseltmekle eğlenin ~ Balıkçılık bir spordur!

Balık!Balık!Balık!~ bedava dağıttığı balıkçılık oyunları! Eğer seçici izinleri, hala izinler gerektirmeyen özelliklere erişmek mümkün olacak izin verirseniz yükler ve gameplays analiz için kaydedilen oyun dataThese izinleri var yalnızca almak için Facebook:

https://www.Facebook.Com/nexelonFreeGames Uygulama İzinlerine Dikkat: izinleri aşağıda belirtilen oyun veri depolama için oyun – WRİTE_EXTERNAL_STORAGE izni için gerekli – READ_EXTERNAL_STORAGE izni. 6.0 sürümünden daha düşük bir Android sürümü kullanıyorsanız, seçici erişimi ayrı ayrı ayarlayamazsınız, bu sebeple 6.0 ya da daha yeni bir sürüme yükseltmenizi öneririz. Erişim nasıl çekilir?

Monster Fishing 2020, Erişim haklarını kabul ettikten sonra, erişim haklarını aşağıda belirtilen gibi sıfırlayabilir ya da iptal edebilirsiniz:[OS 6.0 veya üstü]Ayarlar> uygulamalar ve bildirimler > uygulamanızı seçin> izinler > acess’i geri çekin[OS 6.0’dan önce]işletim sisteminizi yükseltin ve yukarıdaki adımları izleyin ya da uygulamayı silin Uyarı 1. Mobil cihazı silmek ya da değiştirmek, uygulama verilerini sıfırlayacaktır.

2. Ürün uygulama içi satın alma özelliği içerir. Bir satın alma işlemi yapmayı kabul ederseniz, faturalandırılacaksınız. Facebook https://www.Facebook.Com/nexelonFreeGames

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir