webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Monopoly 1.2.3

TEKEL, şehirler ve ülkeler dünya çapında bir milyardan fazla insan tarafından sevilen Hasbro masa oyunu ve aile klasik zengin bir ev sahibi olmak için zar ve satın almak, satmak, inşa etmek ve düzeni yol.

Bildiğiniz ve sevdiğiniz en klasik tahta oyunlarından biri, hem çevrimdışı ve çevrimiçi android ve tabletlerde kullanılabilir ve oynanabilir!Tamamen güncel bir şekilde klasik masa oyunu deneyimi. Android Marmelat Oyun Stüdyosu tarafından TEKEL hayata oteller ve evler güzel hareketli ve tasarlanmış 3D şehir bir yönetim kurulu da dahil olmak üzere bir evrenle kurulu getiriyor.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1371″]

Tek başına Hasbro klasik Oyun BÜYÜK TAHTA OYUNLARI popüler Özellikler – BİR veya android veya tablet hayatında aile ve arkadaşlar ile!- Zorlu AI karşı Farklı zamankinden daha hızlı Hasbro kurulu oyunu Bitirmek – TEK kişilik-HIZLI Oyun versiyonU en yaygın ev kuralları ile KALİTELİ bir DENEYİM kazanmak için, hiçbir reklam pop-ups, kazanç Yok, risk yok, Hasbro tarafından onaylı-EV KURALLARI – Oyna.

Monopoly, ÇEVRİMDIŞI çok OYUNCULU birlikte döner arasında takması farklı bir şehir veya ülkeden oluşturmak hayatta arkadaşlarınız ve aileniz ile Farklıhangi bir risk olmadan oynamak için dünyanın Farklı yerinden insanlar ile ONLİNE çok OYUNCULU Oyun MONOPOLY Oyna ve – ya özel çok oyunculu oyunlar arkadaş ya da aile için gerek yok.

Hayatta aileniz ve arkadaşlarınızla iflasa ve tüm zamanların en klasik tahta oyunları TEKEL zengin bir toprak sahibi, bir olma heyecanını yaşamaya temkinli mısınız?Zar, risk almak, yol tahtasında yapmak ve gayrimenkul SATIN almak, kira TOPLAMAK ve oteller İNŞA etmek için bir ev Kralı olmak için, sadece popüler Hasbro, aile oyunu gibi.

Monopoly, sıkılmaz ve çok oyunculu bir android cihaz üzerinde DÖRT OYUNCU meydan okuma!Şimdi Farklı zaman ve Farklı yerde TEKEL bir oyun, şehir, ev, offline ve online olarak yapabilirsiniz. Tek başına multiplayer arkadaşlarıyla oynamak ya da yapabilirsiniz. Tek bir cihaz üzerinde dört oyuncu ile bu multiplayer deneyin.

Alternatif olarak, çevrimiçi çok oyunculu oyun ve TEKEL evrenin zengin bir toprak sahibi ve kral olmak için gayrimenkul İmkazançtorluğu kurmak, aile ve arkadaşlar davet edin. Zarları atmaya temkinli olduğunuzda, özel bir çok oyunculu lobi sahibi veya arkadaşlar farklı şehirlerden online halk oyunları paylaşabilirsiniz.

HIZLI versiyonDA GERÇEK hayatta DAHA HIZLI bir MONOPOLY oyunu bitirin.Bir oyun çok uzun sürdü riskini merak etme. Veya daha az bir saat içinde tamamlamak için Hızlı versiyonu kullanın. İlk oyuncu İflas sonra hapiste daha az zaman harcamak, er oteller inşa etmek, daha hızlı ve başarılı bir ev sahibi olmak ve oyunu bitireceksin; zengin oyuncu kazanır ve TEKEL Kral olur.

MONOPOLY oyunu gerçek hayatta doğrudan aile veya arkadaş grubu Farklı indiğinde yerine M200 bu seriden bir üretim alırsınız bilinen tüm POPÜLER EV RULESDo gibi içerir. Aile’ ile özel bir oyun oluşturmak;in favori ev kuralları ve ailenizin TEKEL Kral ol.

TEKEL oyunumuz klasik emin oyunumuz çocuklar için güvenli olduğunu, Farklıhangi bir risk olmadan ve kolay multiplayer bütün aile çevrimiçi veya çevrimdışı için oynamak zorunda kidsWe için bedava AİLE DOSTU ve riski vardır. Orijinal Hasbro masa oyunu gibi, Farklıkes satın almak, satmak, toplamak, oluşturmak ve oynayabilirsiniz!

Uygunsuz reklamlar içine darbeleme oyun-bedava, olmaz’ reklam olduğundan;t risk. Ve özel online multiplayer ile,’ değilsin;t yabancılarla bir oyun paylaşmak zorunda ve sadece arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.TEKEL YEREL SÜRÜMÜ ile oynamak!Oyunumuz dijital TEKEL tahta oyunları hiç teklif etti yerel kurulların en büyük sayıyı içerir.

Seçin ülkeden bir yönetim kurulu ile ‘Explorer Pack’ farklı şehir ve gayrimenkul keşfetmek için kilidini açmak ve oynamak! Zar, risk almak, gayrimenkul SATIN almak veya SATMAK, kira TOPLAMAK ve şehir ve tüm dünya ülkelerinde bir ev sahibi olarak otel İNŞA etmek.TEKEL Evrenin içine atlayalım!

Google Play Linki

Comments closed.