webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Cargo Simulatör 2021 v1.00

Cargo Simulatör 2021 v1.00 Modern Modern savaş uçakları sizi önde gelen hava kuvvetlerinin modern süpersonik Jet savaşçılarının dünyasına götürür. Hava hakimiyeti için nihai savaşta dünyanın dört bir yanından milyonlarca as katılın. Hava Muharebesi havacılığı, çok çeşitli uçaklarda en iyi biçimde çalışır.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1023″]

Modern Warplanes: Steel Aces PvP Warfare bütünüyle bedava dağıttığı olarak indirilebilir!Modern neslin en iyi askeri uçaklarının beraberinde önde gelen hava kuvvetlerinin uçak prototipleriyle savaşın. Modern wings oyunu yanan eylem ile dolu bir jet avcı atıcı sunuyor.

Modern Warplanes Sky Fighters; Uçak gemisinden kalkış, gökyüzündeki Özel Harekat uçak filosuyla tanışır, takım ve yalnız Pvp’ye katılır. Oyunumuz çok oyunculu PvP modları, farklı aksiyon misyonları, HQ baskını, hayatta kalma ile yalnız kampanya sunuyor.

Bir savaş Gök gürültüsü kükrüyor! Çelik kanat komutanını aç ve savaşa katıl!Bu oyun 2020’nin en iyi aksiyon dolu jet fighter shooter wargame oyunlarından birisidir! Çarpıcı Grafikler – Muhteşem grafikleri, PC aksiyon wargames gibi: tam uçakların dünyanın dört bir yanından uçak aslar karşı Savaş:

Cargo Simulatör 2021 v1.00Modern Warplanes Sky Fighters; Amerika, İNGİLTERE, Almanya, Rusya, Hindistan, Endonezya, Brezilya, Türkiye, Pakistan ve diğerleri️Ton savaş uçakları ve harika görsel efektler Online savaş 3d realist modeller özellikli – (X-wing veya kravat gibi savaşçı) nerdeyse uzay aracı akrobasi yeteneğine sahip 6. Nesil top gun fighters Hava Kuvvetleri uçakları 30’dan fazla türü: gerçek Gök gürültüsü dünya savaş uçakları ve 3 prototip:

Cargo Simulatör 2021 v1.00 Şahin, Raptor, SU, Mig, Karga, Karatavuk, Nighthawk, Boeing, JAS Gripen, Lockheed Blackbird ve daha savaş uçağı – benzersiz fonksiyonları ve yetenekleri ile Her bir uçak roket kanatları koymak için kendi ikincil top gun uçak Donatmak – 40’tan Fazla üst silah vardır: lazerler füzeler, makineli tüfekler, işaret fişekleri ve ısı bile.

Savaş uçağınızı donatın ve savaşa elinizi çabuk tutun!Airplane uçağınızı yükseltin – epik yükseltme sistemi sayesinde zırhınızı, kanatlarınızı, hızınızı, hasarınızı, yeniden yükleme sürenizi ve diğer fonksiyonlarınizi geliştirin. En iyi it dalaşı pilotu ol!- Çevrimiçi ve Çevrimdışı oyun modları it dalaşı:

Cargo Simulatör 2021 v1.00Modern Warplanes Sky Fighters; Solo Kampanya, HQ baskını, Hayatta kalma, Patron mücadele, düşmanlara karşı yere PvP, su, gökyüzü İnanılmaz bir gökyüzü savaş alanlarında, füzeler ve sınırsız Günlük ikramiye, başarıları, non – stop aksiyon-Ateş️, Oyun olarak çelik mermi süpersonik jetler ve gök gürültüsü ile dolu Çarpıcı yerleri: dağlar, sıcak çöller, buz çöllerinden ve enerjisi yok gibi Ace mücadele!

Uçak hangarınızı genişletmek ve geliştirmek için destansı bonuslar almak için günlük olarak giriş yapın. Serin savaş ödülleri ile pek çok başarı kolay kontroller-uçağın tam kontrolü: hızı, çelik kanatları, füzeleri, en iyi silahları, ısı fişeklerini kontrol edersiniz.

Uçak gemisinden iniş ve kalkış yapın, destansı bir top gun pilotu olun! Pvp sıralaması – savaş sıralamaları: bir çaylak it dalaşından bir hava kuvvetleri generaline. Stratejik olarak düşünün, en iyi silahları donatın: taktik atomik füzeler, sürü füzeleri, kılavuz roketler ve çok daha fazlası özelleştirme – savaş uçaklarını özelleştirin.

Cargo Simulatör 2021 v1.0026’dan fazla savaş kamuflajı herhangi bir mod ya da gökyüzü haritası için idealdir: kar, piksel ya da patlama gibi parlak arkadaşlarınızla savaş – non-stop wargame: Deathmatch ya da takım it dalaşında savaşın, yalnız operasyona gidin ya da arkadaşlarınızla müttefik ve savaş için kendi oyununuzu yaratın!

Modern Warplanes Sky Fighters; Eğer atıcılar ve hız seviyorsanız muhteşem bir oyun!Soğuk Savaş ve pearl harbor’dan bu yana, tüm ülkeler hava kuvvetlerini geliştiriyorlar: herhangi bir savaş alanındaki en iyi uçaklar! Doğrudan savaşta düşmanları yok etmek için hızlı ve ölümcül uçakların kontrolünü elinize alın!

Cargo Simulatör 2021 v1.00 Modern Warplanes Sky Fighters; Rakip Gök gürültüsü pilotları ile savaşta özel bir operasyon gibi ol!Bir sonraki seviye uçak oyunu. 2020 shooter sky combat PvP oyununda düzenli güncellemeler ve yeni içerik.Ne oynayacağınızdan emin değil misiniz?

Cargo Simulatör 2021 v1.00eneyin: modern savaş uçakları: Thunder Aces Wings Warfarewant wargame hakkında sormak ya da arkadaş ya da müttefik bulmak ister misiniz?Facebook: www.Facebook.Com/GDCompanyGamesSupport: [email protected]

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir