webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Modern Strike Online 1.39.0

Yeterli FPS eylemi alamıyor mu? Etrafında en eğlenceli oyun mu arıyorsunuz? İyi şanslısın! FPS ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar! Gerçekçi grafiklere ve dinamik atıcı oyununa dalın. Ağır silahlı elit kuvvetler tehlikeli teröristlerle yüz yüze geliyor. Hepsi telefonunuzda!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1356″]

Şimdiye kadar gördüğünüz en iyi FPS aksiyon PvP savaşları için arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın! Herkesin en sevdiği CS tarzında mobil olmak için en iyi şey! Neden Modern Strike Online’ı seveceksiniz: single tek ya da çok oyunculu savaşlar için 7 savaş modu! Klanlar!

User kullanıcı oyunları! Kendi kurallarınızla eşleşmeler oluşturun! Different farklı çevre ve kendi özgün tarzı ile 14 benzersiz haritalar ! 50 benzersiz silah türü: tabancalar, Tüfekler, makineli tüfekler, av tüfeği ve daha fazlası ! Weapon silah derileri! Weak zayıf cihazlar için optimizasyon!

Beautiful güzel modern grafikler PC’lerde olduğu kadar kapsamlı! Easy kolay ve sezgisel kontroller! Rewards günlük ödüller! Ücretsiz ödüllerinizi almak ve günlük görevleri tamamlamak için hergün oynayın! Kazanmak için iyi taktiklere, stratejik düşünceye ve takım çalışmasına ihtiyacınız olacak!

Modern Strike Online; Düşmanınızın zayıf noktalarını bulun ve kazanın!Ana oyun modları : Team takım Savaşı! İki takım kafa kafaya gidiyor. Oyunun amacı: rakiplerinizi yok edin! Arkadaşlarınızla beraber savaş meydanına hakim olun! Deathmatch!

Her asker kendi başına! En yetenekli FPS oyuncuları için tüm savaş için tehlikeli bir bedava dağıttığı! Team takım bomba Savaşı! Terörist ekip bir bomba atıyor ve özel kuvvetler ekibi onları durdurmaya çalışıyor!

Counter-Strike ve CS:GO Duel Düelloda olduğu gibi! En iyi kim olduğunu bulmak için 1-on-1 Savaş eylemi! Sadece siz ve rakibiniz savaş alanında yalnız! Special özel operasyon! İki takım, tur başına yalnızca bir hayatla savaşır. Kazanan takım, sonunda en az bir askerin durduğu kişidir. Hardcore! Isıyı açın ve terlemeye hazır olun.

Hasar 2x ile çarpıldığında, hatalar için yer yok! Custom özel oyun ! Kendi oyununuzu oluşturun ve arzu ettiğiniz Haritayı/modu seçin. Arkadaşlarınızı davet edin ve kendi atıcı oyun lobinizi oluşturun.

Bu oyunlar size tecrübe ya da para kazanmaz, silahlar kırılmaz ve maçlar sıralanmaz, ancak el bombaları ve ilk yardım çantaları kullanılır: yarışmalara katılın ve klanınızı yükseltin! Arkadaşlarınızla beraber daha büyük ödüller kazanın! Leaderboard’daki yeriniz için savaşın!

Zırh ve silah yükseltme ve favori skins seçin. Optimum oyun dengesi, realist sesler ve patlama efektleri ve net grafikler sayesinde unutulmaz çatışmalar için hazır olun.Oyun düzenli şekilde yeni haritalar, oyun modlarında silahlarla güncellenir.

Rusya’nın en iyi geliştiricilerinden en yeni kooperatif mobil atıcıyı kaçırmayın!Counter-Strike’dan esinlenen çevrimiçi FPS Savaşı: telefonunuza olacak en iyi şey!VKontakte grubumuza katılın:

https://vk.Com/modernstrikeofficial Facebook topluluğumuza katılın: https://www.Facebook.Com/modernstrikeofficial YouTube’a abone olun: https://www.Youtube.Com/channel/UChMfgo6g8ri0FaAR-SpYpXw destek: [email protected]

Google Play Linki

2 comments on "Modern Strike Online 1.39.0"

  1. Player says:

    Bsu te 1.3.4 güncelme gelcekmi ve ne bütün oyunara ne hilesi oldugunu yazın =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir