webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Modern Ops Online 4.79

Asla ateş ve çekim eylem ile biten güncel android 3D FPS diğer kullanıcılar ile çatışma. versiyonern silah oyunu seni bekliyor!CHALLENGELike serin online nişancı oyunları KABUL ediyor musunuz?

[ilgiliUygulama icerik_id=”1704″]

Eyleme öfke ve atlama diyoruz ve şu anda savaş grev girin. Oynamak için tamamen bedava!Haritalar çeşitli patlayıcı online oyunlar içinde farklı yangın stratejileri ve taktikleri kullanın. ANA ÖZELLİKLERİ 30’dan Fazla versiyonern silah, pistolas ve camos erişim. Savaş için kendi çevrimiçi çekim taktikleri seçin:

Modern Ops Online, Keskin nişancı, tüfek, makineli tüfek ve saldırı tüfekleri pvp Aksiyon oyunları 10 oyuncu kendi klan Oluşturun gelen * takım gelen * bu insansız hava aracı saldırısı olarak Kullanmak.

Killstreaks oyun çeşitli yerlerde silah oyunları oynamak ve takım oyunu zevk dünyanın Farklı yerinden diğer kullanıcılara karşı takım savaşları Katılmak gelen * gelen*, strateji eşsiz bir erişim sırada mevsim Rekabet ve diğer kullanıcılar arasında daha yüksek bir lige terfi almak için nöbetçi silah ve roketatar bile diğer kullanıcılarla arkadaş ve etkileşim için Arama erişim, tam sözleşmeler ve quest görevleri Siyah Takım kolay ve sezgisel kontroller ile rekabet bedava FPS shooter, 3D grafik ve heyecan verici bir oyun canlı GAMEPLAYversiyonern Ops element CİTİNG Sezgisel kontrol ve kullanımı kolay arayüzü.

Modern Ops Online, Tokatlamak, amacı ve ateş gelen * Mükemmel optimizasyon dan * Düzenli güncellikler ve güncel güzel bir oyun erişim.Sayaç olarak görev ve oynamak için yapmak-teröristler ya da acımasız olmak ve haydutlar seçin. Özgür, çok oyunculu birinci şahıs nişancı ateş ve dövüş yeteneklerinizi gösterin.

SIK PROGRESSBuy farklı cephane, silah ve onları yükseltme. Silah derileri görünümünü değiştirmek. Frag bir ilerleme android çekim bizim oyunda pro olmak için yapmak.Bizi takip edin:Facebook bize Katılın: Farklıhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCtVNQDXXPifEsXpYilxVWcASUPPORTOnce ilgili videolar https://www.facebook.com/versiyonern_Ops/Watch lütfen [email protected]*ÖNEMLİ NOT Bu uygulama sürekli ınternet bağlantısı gerektirir Müşteri Hizmetleri ile iletişim:

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir