webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Mobile Royale MMORPG Build a Strategy for Battle

Bu MMORPG’DE devam etmekte olan Ortaçağ savaşına katılın! Lordlar tüm krallıkları fethetmek ve yönetmek için savaşıyorlar. En iyi stratejinizi ve taktiklerinizi kullanın, rakibinize acımasızca saldırın ve gerçek bir savaşçı olun! Zafer için savaş!

Diğer Mmorpg’lerden farklı olarak, mobil Royale, IGG tarafından size getirilen çevrimiçi strateji savaş hayranları için 3D olarak gerçek zamanlı bir global oyundur! Asker askere ve asker savaşçı ve Mart savaş! Düşmanınızı yıkmak ve topluluğa kimin sorumlu olduğunu bildirmek için en iyi stratejinizi ve taktiklerinizi kullanın!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1222″]

Mobile Royale MMORPG Bu RTS çok oyunculu çevrimiçi oyunda sayısız seçenek bulacaksınız: şehrinizi inşa edin, arazi boyunca farklı klanlarla ticaret yapın, kendi ordunuzu yaratmak için çeşitli birlikler eğitin, bir lonca katılın, ittifaklar kurun ve canlandırıcı savaşlara katılın!

Büyük bir fantezi Ortaçağ dünyasında heyecan verici 3D savaşların tadını çıkarın! Bir wyvern ya da bir ejderha gibi yaratıklarla RTS çok oyunculu çevrimiçi savaşlarda savaşın! Ve şehrinize bir göz atın: yalnızca inşa edin ve inşa edin!

Kurulum:

“APK” uygulamasını cihazınıza yükleyin.
Data içindeki “com ile başlayan klasörü ” android/obb ” içine kopyalayın.
Kurulum tamamlandı. Oyuna girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir