webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Mobile Legends Bang Bang V1.5.52.6041

Mobile Legends Bang Bang V1.5.52.6041 efsaneler  Güneydoğu Aisa’daki en bilindik çok oyunculu online harp Arenası (MOBA) oyunlarından bir tanesidir.

Mobile Legends, league of Legends PC’deki bilindik Moba’larla azıcık benzerliğe sahiptir, fakat yalnızca Android ve iOS akil telefonlar ve tabletler amacıyla tasarlanmıştır. İyi grafikler ve kullanımı basit, türlü tarihsel ve efsanevi yiğit karakterleri tasarlanmıştır. Bu oyunu iyi bir -Fi bağlantısı ile oynayacağınızdan güvenilir olun, zira ağ gecikmesi rakibinizin oyunda kahramanınızı öldürmesinWie yardım edecektir. Apkpure Mobil efsaneler Bang Bang indirin ve bugün oynamak!Gerçek ademoğlu rakiplerine,

efsanelere karşı yesyeni bir 5V5 MOBA gösterisinde arkadaşlarınıza katılın! En sevdiğiniz kahramanları seçin ve silah dostlarınızla kusursuz birtakım oluşturun! 10 saniyelik çöpçatanlık, 10 dakikalık savaşlar. Laning, jungling, kule çabuk, takım savaşları, avucunuzun içerisinde PC MOBAs ve Aksiyon oyunları bütün keyifli! ESports ruhunuzu besleyin!Mobil efsaneler, 2017’nin yesyeni taşınabilir eSports başyapıtı. Rakiplerinizi parmağınızın tek bir dokunuşuyla yok edin ve en kuvvetli rakibin tacını argüman edin!Telefonunuz harp amacıyla can atıyor!Mobil Efsaneler En İyi Özellikler: 1.

Klasik MOBA haritaları, 5v5 Savaşları reel rakiplere karşı ani 5v5 savaşları. Düşman kulesini yakalamak amacıyla 3 şeritte savaşın. 4 orman alanları. 18 müdafaa Kulesi. 2 Vahşi Patronlar. Klasik MOBA haritalarının tam reprodüksiyonları. Tam 5v5, ademoğlu vs ademoğlu savaşları. Gerçek MOBA oyununa muzaffer bir dönüş.2. Takım çalışması ve Strateji blok hasarı ile kazanın, düşmanı denetim edin ve takım arkadaşlarını iyileştirin! Tanklar, büyücüler, atıcılar, Suikastçılar, destekler vb.arasından seçim yapın. takımınızı demirlemek yahut Maç MVP olmak amacıyla! Yeni kahramanlar fazlası kere kere pazara sürülüyor!3.

Adil kavgalar, takımınızı klasik Çeteler gibi zafere taşıyın, burada yiğit eğitimi yok ve istatistikler amacıyla ödeme yok. Kazananlar ve kaybedenler, kompetitif oyunlar amacıyla bu adaletli ve kararlı platformda yetenek ve yeteneklere göre karar verilir. Kazanmak amacıyla oynayın, kazanmak amacıyla ödeme yapmayın.4. Basit kontroller, soldaki farazi joystick ve sağdaki yetenek butonları ile Ustalaşması basit, 2 parmak bir usta olmak amacıyla gereksinim duyduğunuz her şey!

Otomatik kilitleme ve gaye eliminasyon, kalbinizin konusuna son olarak vurmanızı sağlar. Kaçırmayın! Ve kullanımı basit bir tap-to-equip sistemi, savaşın heyecanına odaklanmanızı sağlar!5. 10 saniyelik çöpçatanlık, 10 dakikalık çöpçatanlık maçları yalnızca 10 saniye sürer ve savaşlar 10 dakika sürer, sessiz er oyun seviyelerini değiştirir ve yoğun savaşlara doğru atlar. Daha az bunaltıcı bekleme ve yineleyen çiftçilik ve daha sevinç uyandırıcı eylem ve yumruk pompalama zaferleri.

Herhangi bir yerde, rastgele bir vakitte, yalnızca telefonunuzu alın, oyunu ateşleyin ve kendinizi kalp kırıcı MOBA yarışmasına bırakın.6. Akıllı offline AI yardımı fazlası Mobada, bırakılan bir ilişki, ekibinizi kurumaya bırakmak manasına gelir, fakat Mobile Legends’in kuvvetli tekrar bağlanma sistemi ile, düşerseniz, saniyeler içerisinde savaşa geri dönebilirsiniz. Ve offline olduğunuz sürece, karakteriniz 5’e 4 durumundan çekinmek amacıyla suni akıl sistemimiz yönünden denetim edilecektir.

LÜTFEN DİKKAT! Mobil efsaneler: Bang bang indirmek ve oynamak bedavadır, fakat birtakım oyun unsurları dahi reel parayla satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alımlar amacıyla şifre koruması ayarlayın. Ayrıca, hizmet şartlarımız ve mahremiyet politikamız uyarınca, Mobil efsaneleri oynamak yahut indirmek amacıyla asgari 12 yaşında olmanız lazım olur: Bang bang.

google play link

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir