webteknohaber.com

webteknohaber.com

Mobile Basketball

1.0

Download APK
4.5/5 Votes: 8
Version
1.0
Updated
24 Ocak 2022
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Mobile Basketball

Mobile Basketball Portekiz Euro 2016 kazanır ve futbol taraftarları dinlenebilirler. Basketbol hayranları için, evde çok eğlenceli yaşayabilirsiniz. Güneşin altında basketbol oynamaya gerek yok, evde oynarken aynı eğlenceyi elde edebilirsiniz.

Bir basketbol hayranı iseniz sizin için doğru olan muhteşem bir oyundur. Mobile Basketball Bununla beraber, gerçek NBA sezonunu beklemek ve taşınabilir cihazlarınızda oyunun tadını çıkarmak çok kolay. Arkadaşlarınızla kolayca oynayın, bağlanın ve rekabet edin.5 vs 5 eyleminde bir takım oluşturun. NBS’NİN canlı olaylarını takip edin. Bazı beceriler size yardım edecektir.

Mobile Basketball

Basketball Slam!

2. Lineups SmallBall doldurun:top sürme ve SpeedTwo-Way:geçen ve DefenseBig adam:çekim ve DefenseDefensive:savunma ve SpeedShooting: 3 işaretçi Mobile Basketball ve ShootingYou oyuncu kartının renkli simgesi tarafından belirtildiği gibi;

1. Rakiplerinizi tanıyın, rakiplerinizin seviyelerini gösteren kıymetli metallere bakın. Basketbolla ilgili olarak, kesinlikle herkes tanıdık geliyor. Gelişini görünce, her yere bakan bir yaşam biçimi haline geldi. Ancak bazı insanlar için basketbol oynamak zor bir parça haline gelir.

Altın en iyisi, sonra gümüş ve bronzdur. Olimpiyat madalyalarına benzer. Uzmanlık alanlarının dökümünü öğrenmek için sayfalara dokunun. Dahil 3pointers, hız, çekim, geçen, savunma ve top sürme.

Mobile Basketball belirli bir dizide her oyuncuyu kullanmanız gerekir. Ayrıca, kadroyu kastederek dizinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Basketbolun küreseli içinde, uzman lig maçlarına ek olarak, benzersiz bir tutumdan gözlemleyebiliriz.

Bunlar, yanan tutkusu nedeniyle içtenlikle kumar oynamak için herhangi bir kalıbına uymayan sokak yetenekleridir. Her farklı şeye karşı yarışmak için, bu insanlar topun sepete kaç kez çarptığında yarışacaklar.

Çok dürüst ve kişisel yönteminin doğruluğunu gösterir. Topu potaya iyi atmak için kişinizi kontrol edeceksiniz. Top sepetten her geçtiği zaman, kendiniz için ekstra bir faktör elde edeceksiniz. Vuruş miktarınız rakibinkinden daha yüksekse, kazanırsınız. Aşırı miktarda geçmeniz durumunda kaybedeceğiniz gerçeğinden dolayı dikkatli olun. Bir kayıp almak zorundaysanız utangaç olmayın. Baştan başlayalım.

Mobile Basketball

Basketball Slam!

Elit oyuncuları satın alabilirsiniz. Sıralamaya çıkmak için kazanmanız ve belirli bir puan aralığı biriktirmeniz gerekir.

“Müzayedeler” sekmesini kullanarak canlı etkinlikler.  Burada ayrıca kupa ve koleksiyonlar kazanabilirsiniz.Not: İnternet bağlantısı gereklidir. Facebook giriş gerekli. En az 13 yaşında olmalı.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir