webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Mini Football v1.3.5 Botlarınızı giyin ve bu yesyeni futbol oyununda sahaya çıkmaya hazır olun! Bu taze ve basit oynanabilen futbol oyununda futbolu daha evvela hiç olmadığı gibi yaşayın. Mini futbolda, orjinal oyuna sadakatli kalırken rahat bir oyun deneyiminin keyfine varacaksınız. Stadyumlarda kükreyen kalabalıkları yakalamanın, birtakım olağanüstü çığlıklar atmanın ve bu anne kadar var olan en kuvvetli takımı kurmanın vakti geldi!Pick up ve Playfutbolun ilk gündelik deneyimine hoş geldiniz. Mini Futbol, orjinal spora hala sadakatli artan rahat bir pick up ve oyun hissine sahiptir. Sonsuz mekanikte vakit harcamanıza lüzum yok, yalnızca onu alın ve direkt olarak eyleme atlayın!

Mini Football v1.3.5Mini Futbol takımınızı oluşturun, geliştirin ve özelleştirin, bayağı oyunculardan destansı oyunculara kadar oyuncuları kazanabilir ve takımınızı rastgele bir sahada en korkunç rakiplere dönüştürmek için yükseltebilirsiniz. Sadece ekibinizi oluşturmakla kalmaz, bunun yanı sıra 100’den çok kişiselleştirilebilir seçenekle Görüntünüze tam manasıyla uyarlayabilirsiniz:●eşsiz logolar, formalar, şortlar, çoraplar ve botlar●30’dan çok eşsiz ülke seti●tercih ettiğiniz topu seçerek oyun deneyiminizi kişiselleştirin●takımınızı en ender takım parçalarını toplayın ve gösterin!Futbol kariyerinizde ilerledikçe daha büyük, daha yüksek ve daha çarpıcı olacak değişik 5 eşsiz ve orjinal stadyumda oynayın.

Mini Football v1.3.5Ev sahanızda yahut milletlerarası bir ortamda olsun, her oyun değişik hissedecektir.Mini Football v1.3.5 Yeni ve daha çarpıcı stadyumlar yolda, bu nedenden gelecekteki güncellemeler için bir göz atın.Dünyayı yönetininanılmaz ödüller kazanmak için skor tablolarına tırmanın ve her daim rekabetin üzerinde olun.

Her hafta, Brass League’den All-Stars League’e kadar liglerde yükselme ihtimaline sahip olacaksınız, bu nedenden daha büyük ve daha iyi ödüller kazanmak için haftanın sonuna kadar bu promosyon yerlerini aldığınızdan güvenilir olun!————————————– İletişim us:[email protected]

google play lınk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir