webteknohaber.com

webteknohaber.com

Minecraft

1.19.10.24

Download APK
4.3/5 Votes: 897
Version
1.19.10.24
Updated
15 Eylül 2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play

Report this app

Description

 

Minecraft

Minecraft apk

uygulamasının ana hatları
Sonsuz dünyaları keşfedin ve tek mülklerden en görkemli kalelere kadar her parçayı inşa edin. Sınırsız varlıklarla yaratıcı modda oynayın ya da hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine inin, zararlı çeteleri savuşturmak için silah ve zırh hazırlayın. Tek başına veya hücresel cihazlarda veya ev windows 10’da arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın.

Minecraft oyundan farklı grafiklere kadar olağanüstü bir oyundur. Markus “Notch” Persson tarafından piyasaya sürülen kimse, oyunun bir dizi etkileyici sayıyla bugünkü kadar başarılı olmasını beklemiyordu.

Sınırsız yaratıcı fırsatlar sunan Minecraft PE’yi indirin, bu büyülü açık dünyada keşfetmenin tadını çıkarın. Kare bloklar farklı malzemeler altında var hemen göreceksiniz oynarken tanıdık semboller vardır.

on – line-Minecraft ayrıca HTML5 model rekreasyonuna yardımcı olur, Minecraft Online oyna, Minecraft ücretsiz on-line Rekreasyon şimdi.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Market-piyasadaki en son grup kreasyonlarını ortaya çıkarın! En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan farklı haritalar, kaplamalar ve doku paketleri alın. Mojang’ın gelişimi altında, oyun beklenmedik başarılar elde etti. Kasım 2011’de piyasaya sürülen oyun Minecraft hızla tüm kitlelere ulaştı. Şu anda, oyun birçok çekici oyun moduna sahip Microsoft Studios’a aittir.

Slash talimatları-sporun nasıl çalıştığını özelleştirin: gadget’ları dağıtabilir, çeteleri çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Minecraft

Minecraft Mod Apk

Eklentiler-ücretsiz eklentilerle deneyiminizi daha da özelleştirin! Teknolojiye daha fazla eğilimliyseniz, yeni yararlı kaynak paketleri oluşturmak için Rekreasyon içindeki veriye dayalı davranışları değiştirebilirsiniz.

Oyun sırasında daha fazla kolaylık sağlamak için, bazı işlemlerde size rehberlik edeceğim. Minecraft PE’yi ücretsiz olarak nasıl indirebileceğiniz veya indirme sorunu hakkında beğeniler muhtemelen buna ihtiyaç duymaz, çünkü sadece indirmeniz ve yüklemeniz gerekir. Özellikle iOS için appstore’a erişmeniz gerekir ve elbette ücret alır.

Minecraft

Minecraft Unlimited Money

OYUNCULU
Realms-sizin için barındırdığımız kişisel halka açık olmayan sunucunuz Realms’de istediğiniz zaman, istediğiniz yerde 10’a kadar çapraz platform arkadaşıyla oynayın. In-app ücretsiz 30 Günlük Deneme çalışıyoruz. Bağımsız bir video oyunu şeklinde, başlangıçta kuruluşlardan değil, bireylerden gelişti.

Çok az insan Minecraft’ın Windows, Android, iOS, xBox, … Oyuncular oynarken kendi yaratıcılıklarını oluşturmakta özgürler. Büyük bir yer sizi birçok ilginç özelliğe davet ediyor. Daha fazla beklemenize izin vermeyin, bakalım aşağıda hangi oyun modları mevcut.

Multiplayer-on-line ücretsiz Xbox Dwell hesabı ile 4 arkadaşları kadar oynayın.
Sunucular – ücretsiz büyük çok oyunculu sunucuların bir parçası olun ve yüzlerce kişiyle oynayın! Devasa topluluk tarafından işletilen dünyaları ortaya çıkarın, farklı mini oyunlarda yarışın ve en son Arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

6 farklı mod vardır, genellikle çok az insan oynamadan önce teoriyi öğrenir, ancak bunu anlayan herkes için bir avantaj olacaktır. Sonuçlarda gözle görülür bir fark karşılığında biraz zaman geçirin. Çok iyi, değil mi?

Bu oyun moduna girerken gerçekten cesur olanlar için. Öldükten sonra hayata geri dönemezsin, her şey eski haline dönecek. Hayatta kalmaya benzer, ancak zorluk yükseltilir. Tabii ki, Minecraft’ta yeni önce modu kolay seviyelerle oynamalısınız.

Oyuncuların mevcut kaynakları bulmaları ve daha sonra kendi düşünceleriyle birikmeleri gerekir. Diğer oyunlarda mağazadan para ile satın almanız gerekiyorsa, Minecraft PE’yi indirin her şey ücretsizdir.

Anahtar, güzel binalara nasıl sahip olmaktır.Minecraft Ayrıca yaratıcı modda, çok çeşitli hayvanlar üretmek için yumurtadan çıkabilirsiniz. Uzun süre su altında kalmanın veya lava dokunmanın HP’yi azaltacağını unutmayın.

Yaratıcı modun aksine, hayatta kalmak için her şeyi yapmanız gerekir. Konaklama, yiyecek ve silah bulmak kolay bir iş değildir. Bununla birlikte, deneyimlenecek 4 farklı seviye vardır:

Minecraft Kolay (Kolay), Barış (Huzurlu), Normal (Normal) ve Sert (Zor). Mümkünse, oyuncular çalışmaları normal şekilde oluşturmaya devam edecektir. Ayrıca, Ender Ejder’i The End Biome’da yok edebilirsiniz. Yanlışlıkla öldürülürseniz oynarken, son yatakta veya oyunun başında yeniden doğmayı seçin.

Ortak oluşturma ve hayatta kalma modunu bir araya getirin. Macera’da oyuncular haritanın tamamını (harita) ziyaret edebilir. Oyuncuların verilerini sunucu üzerinden yaratıcı modda paylaşmalarına izin verilir.

Minecraft, temel ve gelişmiş oyun modlarını birleştiren birçok özellik sunar. Kolay veya zor bir oyun seçmek size kalmış. Burada sizi bekleyen birçok harika şey var, Minecraft’ı hemen indirin!

Destek: https:///www.Minecraft.web / assist daha fazla bilgi edinin: https://

GOOGLE PLAY

Video

TAGS

A comment on "Minecraft"

  1. Elnarə says:

    Güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir