webteknohaber.com

webteknohaber.com

Minecraft Pocket Edition

1.19.10.24

Download
4.2/5 Votes: 230
Version
1.19.10.24

Report this app

Description

Minecraft Pocket Edition

Bu eylem zanaat (işçiliği) başka bir şey yapıyor, hayatta kalmak için ana karakteri kontrol çeşitli bloklardan oluşturulan açık bir dünyada gerçekleşir “Sandbox” türünde gerçekten heyecan verici bir oyun.

Şaşırtıcı bir biçimde, Minecraft oyununun kendisi yalnızca 1 hafta boyunca geliştirildi, ancak alfa ve beta test aşamasına uzun bir süre geldi, bundan sonra 17 Kasım 2011’de resmen halka tanıtıldı ve hemen hemen tüm ünlü oyun platformlarına taşındı.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1101″]

Geldiğiniz Minecraft dünyası sonsuzdur ve ağaçlar, kayalar veya çeşitli mineraller olsun farklı bloklardan oluşur. Ve onlar oyunun tam potansiyelini yatıyor.

Android için Minecraft oyununda çeşitli blokları birleştirerek, böylelikle yeni bloklar, günlük yaşam öğeleri, silahlar ve hatta farklı ekipman türleri oluşturabilirsiniz. Bütün bunlar tek bir amaç ile yeniden yaratılır – geliştirmek ve en önemlisi – hayatta kalmak için.

Minecraft Pocket Edition Eğer yaratıcı bir kişiyseniz, fantezilerinizi kendi dünyalarınızın düzenlenmesi biçiminde gerçekleştirebilir ve gerçekten heyecan verici oyunlar için zaman geçirmeyi seviyorsanız, o zaman yalnızca minecraft’ı android’de indirmelisiniz .

Minecraft şu an için 4 oyun modunu destekliyor: yaratıcı (yaratıcı), Hardcore (Hardcore), Survival ( survival) ve macera modu-macera

A comment on "Minecraft Pocket Edition"

  1. Wus z says:

    what game ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir