webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

MARVEL Strike Force 4.4.2

MARVEL Strike Force 4.4.2’de, telefonunuz ya da tabletiniz için bu aksiyon dolu, görsel açıdan çarpıcı free-to-play oyununda müttefikler ve ezeli rakiplerle beraber savaşa hazır. Dünya’ya bir saldırı başladı ve süper kahramanlar ve süper kötüler onu savunmak için beraber çalışıyorlar!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1213″]

Spider-Man, Doctor Strange, Groot, Rocket Raccoon, Loki, Venom, Elektra, Captain America ve Iron Man da dahil olmak üzere nihai ekibinizi bir araya getirerek, bütünüyle yeni bir düşman tehdidine karşı stratejik bir savaşa girerken şarj edin. Savaşma zamanı! Ekibinizi toplayın ve dünyayı kurtarmak için savaşa hazırlanın!

MARVEL Strike Force; Ekibinizi toplayın, grev gücünüzü toplayın ve Iron Man, Captain America, Loki, Elektra, Dr. Strange, Venom ve daha fazlası gibi kuvvetli MARVEL Süper kahramanları ve süper kötü adamlardan oluşan bir ekip oluşturun.

EVOLUTİONOutfit İLE GÜÇ kazanın ve süper Kahramanlarınızı ve süper kötü adamlarınızı her zamankinden daha kuvvetli hale getirin. Savaşa getirdiğiniz stratejik hakimiyet önemlidir. Düşmanları yok etmek için açılan hareketleri hayata geçirmek için belirli Süper kahramanları ve süper kötüleri eşleştirin.

5v5 Savaşlarında profesyonel savaş taktikleri size Marvel evreninin en büyük kötü adamlarını yenme gücü verir. EPİC COMBATExperience çığır açan oyun sinematiği, kahramanlarınız tek bir dokunuşla dinamik zincir kombinasyonlarını serbest bıraktıkça.

MARVEL Strike Force; Çarpıcı VİSUALSPlay, şimdiye kadar piyasaya sürülen en görsel açıdan çarpıcı mobil oyun deneyimlerinden birisidir. Marvel Süper Kahramanlarınız ve süper kötü adamlarınız telefonunuzda mümkün olduğunca hayata yakın görünüyor!Süper kahraman takımları bir araya geliyor!

Bu uygulamayı indirerek, adresinde bulunan gizlilik politikamızı ve kullanım şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Http://marvelstrikeforce.Com/privacy-policy ve http://marvelstrikeforce.Com/terms-of-serviceWe ilgi alanlarınıza göre uyarlanmış reklam tanıtımlar sunmaya yardımcı olan mobil reklam firmaları ve diğer benzer kuruluşlarla çalışabilir.

Bu tür reklam tanıtım uygulamaları ve mobil uygulamalarda devre dışı bırakma hakkında daha fazla bilgi için bkz. Http://marvelstrikeforce.Com/privacy-policy#ads. Ayrıca app Choices uygulamasını şu adresten indirebilirsiniz: www.Aboutads.Info/appchoices.Do benim bilgi satmak değil – https://legal.Marvelstrikeforce.Com/california-consumer-privacy-act

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir