webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Make More 2.2.26

Fabrika iş dünyasına hoş geldiniz!Sadece bir fabrika ve bu saçma iş simülatörü bir çalışan ile başlar. Daha fazla araba, daha fazla yapı ve daha büyük çekim önde gelen bir endüstri haline. Sen’güncelden patron! Ve patronların patronu! Kiralama & işçileri eğitmek en azından BÜYÜK PATRON tanışana kadar YÖNETMEK.

Yeterince üretken? Robotlar ile değiştirin! Aynı anda birden çok fabrika Koş, yükseltme ve patronluk için BOŞTA – tembel daha çılgın üretimleri GENİŞLETİN. Anlaşılabilir. Otomatikleştirme! Kar!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1329″]

BÜYÜK PATRON mutlu ULAŞMAK ve TOPLAMAK daha iyi çalışanlar, daha iyi ikramiye ile Farklı şeyi daha iyi kazanç – daha çok kazanç kazanmak ve dokunun fabrikalar bu asla eskisi gibi gördük billionnaire multifactory bir tycoonYou için dokunun güncelden Yukarı Seviyeye ve PRESTİJ Elde 200+ işçiler, bonus işleri, kupa senin Olsun.

Make More, farklı böyle bir tablo ve bağırıyor vurma tarafından çalışkan çalışanları motive eden sirk Palyaço ya da Ortaçağ Kralı gibi çılgın bir patron tarafından yönetilen. Sadece patronun gibi. Ya da ailen. Ya da eş. Bu ” olumlu motivasyon” yoluyla karlarını maksimize diyoruz.

Ve işçiler? ‘senin tarafından istihdam edilmeyi bekleyen fabrika kapılarında hevesli çalışanlar uzun bir kuyruk var. Patron olarak onları eğitmek ve altın madalya gibi fiyatlar ile en iyi performans ödülünü alacaksın ve çok Gün ödül Çalışanın aranan!Oh, ve yaptığımız sürpriz kutuları ve yağma söz?

Make More, fabrika patronlarına kahve veya enerji içeceği bir bardak vererek üretkenliği. Gerçekten onları dışarı alır! Biraz motivasyon 80′ yönünde;in Disko müziği? Çalışanlarınızın dans ve reçel ve daha fazla olsa bile bunu yapacaktır.En büyük patron olmak ve DAHA fazla OLUN!!!UYARI!! SON DERECE BAĞIMLILIK!

Bir kez Daha Olun! ‘ edebilirsiniz;t bırak şunu!Daha Fazla Yap! bedava çalınabilir, ama-app alımları isteğe bağlı içerir. Eğer devre dışı bırakmak istiyorsanız-app alımları tamamen lütfen aygıt’ bakın;ayarlar.Biz’d’ ederseniz;d’ Farklıhangi bir sorun rapor;re oyun [email protected] gerek, lütfen cihazınızın marka ve versiyonel vardır.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir