webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Magic Tiles 3 7.075.004

Bu günlerde sıkıldınız mı ? This bu evde can sıkıntısını öldürmek için mobil oyun Magic şimdi sihirli Fayans 3 ™ ile uzman bir piyanist Ol! Yeni güncellemeler-yeni albümler: oyunda bütünüyle yeni tema ve efektler ve muhteşem şarkılar.- Başlangıç paketi: sikke + elmas + %75 indirim ile reklamları kaldırmak için şans. Tereddüt etmeyin, yalnızca gel ve yakala!Ayrıca, piyano oyunumuz da haftalık şarkı grafiğinde her hafta tüm yeni ve popüler muhteşem şarkıları toplar.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1697″]

Ayrıca, fayansların hızı yeteri kadar yüksek olduğunda, Paskalya yumurtalarını içinde gizli hediyelerle toplayabilirsiniz.Böylece, bu gitar, davul ve özellikle piyano gibi çeşitli Enstrümanları birleştiren çeşitli piyano oyunları türlerine sahip özel bir versiyon! Magic Tiles 3 ™ , kullanıcıya yüksek nitelikli piyano şarkıları ve güzel bir oyun bilgi birikimi sunar.Fayanslara dokunalım, oyunu cep telefonunuzda oynayalım – her dikkatli müzik anının tadını çıkarın!

Oyunun kuralları: diğer piyano oyunlarına benzer, yalnızca siyah fayanslara dokunmanız ve beyaz fayanslardan kaçınmanız ve daha sonra oyunda muhteşem müziğin keyfini çıkarmanız gerekir.Oyun fonksiyonları: – gitar, piyano ve diğerleri gibi daha fazla enstrümanla oynayabileceğiniz bant modu.- Savaş modu, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla rekabet etmelerini sağlar ve bu da Magic Tiles 3 ™ ‘ ün çevrimiçi olarak benzeri olmayan bir piyano haline gelmesine neden olur.

Özellikle, savaş modunun gelişmiş özelliği – özel maç – arkadaşlarınızla ve arzu ettiğiniz kişi ile direk olarak rekabet etmenizi sağlar.- Yüksek nitelikli piyano şarkıları ve sık sık güncellenen bazı popüler pop müzik-kullanıcıların dünyanın en üzerinde yer almak için dokunma hızlarını artırmasına sebep olan meydan okuma modu. Facebook hesabınıza giriş yapın ve verileri birden çok cihazda paylaşın devices.So hazır olun ve fantastik piyano oyunlarını bedava dağıttığı deneyin!

Hayal edebileceğinizden daha zor olan çekici piyano çevrimiçi.İzin: optimize edilmiş bir tecrübe sağlamak amacıyla, şu an için gerçek bir piyanist olmak için bu oyunu indirdiğinizde “depolama” izni istiyoruz! Destek: herhangi bir sorun mu yaşıyorsunuz?

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir