How to game apps install?

1. Tap the downloaded game apps file.

2. Touch install.

3. Open the application and click on "Install file".

4. Follow the steps that appear on the screen.

Report this app

Description

MON Driver

MON Driver  Long Driver Sürüş Bu fantastik arabalar ile bir şehirde keyifli bir otopark oyunu.E30, Şahin, Civic, Golf, Mercedes ve S2000’i kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz araba özelleştirmek ve sürüş keyfine varın.*Unique 90 benzersiz seviyeleri*Legendary 6 efsanevi arabaDodreams Ltd birçok oyuncuya Long Driver Süre’i düşündürdürüyor! bir yarış oyunudur.Aslında her türlü araba aracılığıyla bu dövüş oyunu.

İsteğe bağlı araç sistemi oyunculara istedikleri her şeyi yapma özgürlüğü verir.MON Driver  Puan kazanmak için bir trafik kazasına neden etmenin bir yolu olarak rakip araçları yok edin.Uzun Sürücü Sürücü! esasen araba çarpışma aşamalarına dayalı bir dövüş oyunudur.Oyun sırasında eşya toplamayı birleştiren dövüş mekanizması ile bu oyun sevimli ve ilginç bir his getiriyor.

Rakibe tükenene kadar zarar veren büyük bir patlama yapın, kazanacaksınız.

MON Driver  Aslında Uzun Sürücü Sürücü Sürücü! Oldukça heyecan verici bir savaş arenası gibi.Gözlemci ise, kampüste bir stadyum olarak olduğunuzu açıkça görebilirsiniz.Etrafınızda standlar, çok sayıda seyirci ve maçın ilerlemesini kaydeden büyük bir ekran var.

MON Driver  Olimpiyatlar gibi, oyun boyunca tezahüratlar.Ancak, kendinize güvenmeniz gerekir, belki de aşağıdaki kitlenin çoğunluğu sizi destekliyordur.Lütfen tarzınızı koruyun ve en iyi şekilde saldırın.

MON Driver

*Araba özelleştirme

*Realistic realist grafikler ve çevre

*Direksiyon simidi, gaz ve fren pedalları ile kolay kontrol

*Realistic realist araba fiziği

*Night Gece Modu

*Drift Drift modu

*Traffic trafik modu

*Checkpoint kontrol noktası modu

MON Driver  Oyunun başında, ilk oyuna başlayacaksınız.Aracın kontrolü çok basittir, sadece sol ve sağ yönü seçin, düşmanın kafa kırma aşamasıyla patlamasına izin verebilirsiniz.Oynamak zor değil ama rakibiniz gittikçe daha zeki hale geliyor.Oyuncu ile hemen başa çıkmazsa, kaybetme olasılığı çok yüksek.

Oynarken, en iyilerimizle saldırmanın yanı sıra hala ürün toplamamız gerektiğini unutmayın.Arabalar, madeni paralar, cıvatalar ve kasklar vazgeçilmez ürünlerdir.Long Driver Sürüş’de görebileceğiniz sadece arabalar değil, savaşta kullanılan arabalar bile!

APK. Arazi araçları, çöp kamyonları, tanklar ve yarış arabaları gibi bazı yaygın araçlar.Açıkçası hiçbir aracı gözden kaçırmamalıyız.Bu oyunda mevcut tüm araçların kendi özel yetenekleri vardır, rakibi ezmek için güçlü yönlerden yararlanmanız gerekir.

*Battle Arena turnuvaları: Her hafta dünyanın dört bir yanından oyuncularla rekabet etmenize izin verilir.

*Rift Riders: Buraya katılan oyuncular, geziler gibi birçok özel şeyin kilidini açacaklar.

*Görev Stadyumları: Ödüller alabileceğiniz, robotlardan ve uzaylılardan kaçınabileceğiniz bir yer.Ve yine de, arkadaşlara meydan okumak ve onlarla savaşmak da iyi bir öneridir.Arkadaşlarınızla unutulmaz bir savaş yapacaksınız. Eve zafer getirmek için arabayı çok akıllı kontrol et.

*Battle Arena’da yüksek puan almak için çok sayıda paraya ihtiyacınız var!

*Battle Arena, Boss Hunt ve Rift Riders’da beğendiğiniz kaskı seçin.

*At, Formula, Sawbot ve Egg Mobile yeni mekaniklere kavuşıyor.İleri sürün! Dövüş aksiyon oyununun tüm kriterlerini karşıla.Günlük ulaşım geliştiricileri ile birleştirerek çok etkileyici bir oyun yarattı. Long Driver Sürüş’i indirin!MOD APK Hangi aracı kullanırsanız sürün, patlar.Mümkün olduğunca çok toplayın, zorluk seviyesi gittikçe daha fazla göründüğünde kesinlikle kabul etmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.