webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Live or Die Zombie 0.1.435

Survivor, ölmediğine sevindim. En azından elimizdeki bu, survivor, tüm vahşi hayatta kalma mücadelesi… virüs salgını yok ama Farklı kurtulan zombilere karşı hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda olduğu ve ölü bir yer geride bırakarak neredeyse tüm nüfusu yok beklediğimiz kıyamet geldi.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1323″]

Biyolojik silah milyarlarca öldürdü ve ölü zombi diğerlerine döndü. Ama tek kurtulan yok! Bazı insanlar da, ölülere karşı hayatta kalma mücadelesi vardır. Zaten çok ince bu kıyamet size yardımcı olmak için kalıyoruz, ama ölü çorak topraklarda hayatta kalmak için hayati bilgi vereceğiz. Hayatta kalmak için mücadele acımasız olacak.

Live or Die Zombie, hayatta kalmak, keşfetmek ve bir kişi diğerine hayatta kalma hikayesi kıyamet sonrası uzat. Kıyamet bu hayatta kalma kuralı alırsan yedek olabilir.Hayatta kalma kuralı: Farklı survivor kendisini kıyamet kullanan gerekir. Kendini güncellemeye, bina gelişerek, tekamül işçiliği, evrim zırh ve silah, evrim ölü zombi öldürme kullanarak.

Live or Die Zombie, kıyamet ölü araziden ölü zombi hayatta Farklı gün daha zeki oluyorsun, ölü zombiler depar Farklı mil daha hızlı yapar, parçalara şut Farklı kafa güçlü, survivor yapar. Evrim, el sanatları, oluşturmak, keşfetmek, kaynakları toplamak – hayatta kalmak için öğrenmek, sizin hayatta kalmak için mücadele!

Live or Die Zombie, zombiler arasında hayatta kalmak için güncellemeye gerekir! En iyi survivor bile kıyamet zombiler tarafından uygun silah ve zırh olmadan çevrili ölü olacak. Farklı zaman güncel silah ve zırh oluşturmak için daha fazla planları kilidini güncellemeye. En iyi hayatta kalma yumruk zombi, zombi kesme, zombi pierce, şut zombi, zombi ateş, ateş zombi set takımları – ne olduğunu, darbe zombi kadar! Yapmak neredeyse ölü zombiler ölü ve hayatta kalmak.

İşçiliği ve bina bu sert kıyamette hayatta kalmak için ana kaynakları vardır! Etkili olan silah, survivor ne kadar sert olursa olsun ne kadar zırh hala kıyamet hayatta kalmak için dinlenmeye ihtiyacınız var. Kıyamet ölü araziden hayatta kalmak için sert bir yer, bu yüzden zombilere karşı kendi barınak inşa başlayın!

Live or Die Zombie, bina duvarları ve onları yükseltme, tuzaklar bina, unpickable kilitleri işçiliği – tüm ölü zombiler sizi korumak için yardımcı olur. Güvenli kıyameti zombi tutmak için sığınak inşa etmeye başlamak. Ölü araziden gün hayatta, rahat bir yatakta gece hayatta kalmak. – Hayatta kalmak için barınak ve işçiliği silah ve zırh oluşturmak için kaynakları gerekir. Keşfetmek ve Farklı şeyi toplamak, survivor ölü araziden temizlemek.

Live or Die Zombie, tüm kaynakları zombilere karşı hayatta kalmak için hayati önem taşır. Bina, işçiliği ve yükseltmek için onlara ihtiyacın olacak. Zombi sığınak yok etmeye çalışın ve ölü bir survivor bir daha nefes survivor dönecek. Sen bekle, survivor, keşfetmek ve ölü araziden atma sakın! Hayatta kalmak! Dikkatli olun! Dünya artık tehlikeli ölü zombi bir sert ve ölü bir yer dolu. Zombi zeka kaybetti ama güç, hız ve vahşet kazandı.

Hayatta kalmak için çalışacağız ve güncellemeye ve onları hayatta kalmak için savaşmak zorunda. Silah ve zırh, survivor, en iyi ekipman işçiliği başlamak ve keşfetmek ve hayatta kalmak için kıyamet mücadele temkinli olun. Gelecek kıyamet için temkinlilanıyor, biz de kötü çoğu çok insan zombiye sonunda döndü.

Ama keşfetmek ve benzersiz kaynakları yerlerin ölü bir yer, tam geride bıraktılar. Hayatta kalmak ve terk edilmiş laboratuarlar, askeri üsleri, sığınaklar için bak. Başka kurtulan ele geçirmeden önce onları Araştır. Eğer yaparsa, Farklı zaman barınak için arama ve hayatta kalmak için anlamına gelir onu soyabilirsin… yıkmak barınak ve ölü zombi dinlenme yapacak.

Kıyamet, tam araştırıyor bu ölü araziden kendinizi ve özel hediyeleri almak. Hayatta kalmak için Farklı şeyi yapmak!FB: www.facebook.com/LiveorDiesurvivalInstagram: instagram.com/pride_games_studio

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir