webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Lilys Garden 1.71.1

Aşk mı ? Bahçe Bulmaca mı? EVET! Lily’nin Bahçesi tüm bunlar ve çok daha fazlası. Bahçeyi yenileyin ve bu yeni rahatlatıcı ve romantik bedava dağıttığı Maç-3 patlama oyunu ile zorlu bulmacaları çözün!

Lily’nin büyük teyzesinin bahçesini eski ihtişamıyla yenilemesine ve zorlu patlama bulmacalarını çözmek için çiçekleri eşleştirmesine yardım edin.Lily, renkli karakterlerden oluşan bir oyuncu kadrosu ile etkileşime girdiğinde, kıvrımlarla ve dönüşlerle dolu romantik bir aşk hikayesine dalın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1719″]

Çiçekleri eşleştirin ve bahçe makyajınıza başlayın-temalı güçlendiricilerle oynayın ve düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle alanları yenileyin!Lilys Garden, Gizli alanları keşfedin ve dekorasyon projeniz için yüzlerce çiçek arasından seçim yapın! Oturun, rahatlayın ve güzel bir romantik hikaye ile zenginleştirilmiş bu bulmaca oyununun tadını çıkarın! Şimdi makyaj başlayın!Oyun fonksiyonları: – bahçenizi hikayeye bağlayan benzersiz konumlarla yenileyin, süsleyin ve genişletin!

Çiçekleri eşleştirin ve yüzlerce heyecan verici patlayıcı bulmaca seviyesini çözün!- Hikayedeki arsa kıvrımlarının tadını çıkarın ve yol boyunca gizli sırları ve gizemleri ortaya çıkarın!- Gizli nesneleri, düzinelerce çiçek ile bahçeyi keşfedin ve gizli alanların kilidini açın – rahatlayın ve komik ve içten diyaloglarla romantik bir hikaye yaşayın!

Lilys Garden, Lily’nin hikayesini ortaya çıkarmak, gizli alanların kilidini açmak ve Bahçeleri süslemek için zorlu patlama bulmacalarını çözün. Rahatlayın, oturun ve bu romantik hikayenin tadını çıkarın!Çiçekler çiçek açıyor ve Lily’nin Bahçesi makyaj için hazır! Bu güzel bahçeyi dekore etmeye ve yenilemeye hazır mısınız?

Lily’nin Bahçesi düzenli şekilde çözmek için daha fazla patlama bulmaca ve daha romantik bölümler ile güncellenecektir! Güncellemeler için bizi izlemeye devam edin ve bizlere bir inceleme bırakın!Facebook: facebook.Com/lilysgardengameInstagram: instagram.Com/lilysgardengame

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir