webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Light a Way 2.11.4

Karanlığın içindeki Işık tüm insanlar tüketmek için tek bir amacı ile karanlık varlıklar ortaya güneş zarflı ve vardır. Şimdi sen, Vasi olur. Flare sihirli Personel ile yetenekli, dünyaya Işığı geri geri adım bu toprakları kusurlu olan karanlıktan kurtulmak bir yolda ayarlamanız gerekir.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1716″]

Işık güçler kanal olarak dünyaya Işığı geri getir. Düşman üzerine Parlama yaymak için, büyülü eserler ile kendinizi güçlendirmek ve uçurumun kuvvetleri savaş ve dünyaya Işığı geri yükleme sevimli parlayan Lumis dost dokunun.Stratejik olarak güçlendirilmesi ve karakter istatistikleri özelleştirmek, Periler ile 90 farklı Bağlar Kendi GuardianChoose kurmak!

Light a Way, 240 becerileri toplam sevimli CompanionsCollect 30 yumuşak ve küçük Lumi arkadaşlar yolculuğunuzda size yardımcı olacak!Dokunun veya gölgeler sürmek için, ya da Lumi arkadaşların karanlığı yenmek izin İdleTap! Özelleştirilebilir Işık 18 uzmanlık kendi büyü yapma tarzı geliştirmek 6 imza büyü ve MagicLearn!

LightEquip Değnek silahları Lightstone kombinasyonları ile gölgeleri yenmek için gerekli güce sahip.Işık WorldSave bu dünya Kadar Feys kutsamasını almak ve güncel dünyalara ışık getir! Cihazınızda Farklıhangi bir teknik sorunlar yaşarsanız, lütfen bizimle irtibata geçin ve en kısa sürede sorunu çözmek için çalışacağız.

Destek e-Posta : [email protected] son haberler, güncellikler ve olaylar, bizi takip edin:Facebook : http://www.facebook.com/lightawaygameYoutube : http://www.youtube.com/user/appxploreInstagram : http://www.instagram.com/appxploreTwitter : http://twitter.com/appxploreDiscord : https://discord.gg/JcrfdEF

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir