webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Last Hope Sniper 2.12

En iyi fps biri android oyunlar keskin nişancı çekim için temkinli olun! Bu çevrimdışı ve bedava zombi keskin nişancı savaş oyunu şimdi indirin!Kıyamet girmek için temkinlilanın ve saati Son Umut dünyası çorak. Zombiler, raiders ve kısır ölümcül düşmanları dünyada çorak dolaşıyor.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1300″]

Kurtarma hayatta ve hayatta kalmak için öldürmek, sadece birinci şahıs nişancı oyun odaklı bu hikaye dünyayı kurtaramazsın.Son kurtulanlar ve tam gaz salgın zombi virüsü salgını arasında duran sen ve keskin nişancı tüfekleri epik becerileri, saldırı tüfekleri, tabancalar ve bir sürü, el bombası ve roketatar dahil olmak üzere, cephanelik var.

Last Hope Sniper, hedef ve ateş silah oyunları tarz çekim en iyi keskin nişancı olduğunu kanıtlamak için amaç kendinizi temkinli. Zombi öldürmek ve bu Non-Stop Aksiyon Zombi FPS kıyamet dünya ile savaşın.Harika Özellikler;- Sürükleyici hikaye tabanlı misyonlar: 150’den Fazla misyonlar ve güncel olanlar Farklı zaman eklenir! Zengin ve ayrıntılı ortamlar: şehir savaş alanı haline geldi.

Bu savaşta farklı yerlerde büyük bir çeşitlilik içinde arkadaşlarınız ve ailenizi korumak için mücadele etmek gerekir. Gerçekçi ölüm ve etkisi animasyonlar: düşmanlarınızı uçurulmaması Bakın ve arabaları, varil ya da düz aşağı kaldırımda yerle bir!

Last Hope Sniper, değerli sandıklardan beceri kartları toplamak: 25+ becerileri ve güncellerini Farklı zaman eklendi! Sadece birkaç isim roketatar, şok kurşun, zehir bombası, füze saldırısı ve güç kalkanı. Yükseltilebilir zombi öldürme silah: kıyamet kapılarına sana’ az Olduğunda;ll buna karşı durmak için güçlü bir silah lazım.

Last Hope Sniper, öldürmek doğru ilerledikçe keskin nişancı kurşunu Takip öldüren bir kamera. Sen! o yetenekli nişancı olarak handywork de yakından bakın temkinli. Amaç. Ateş! Kolay ve sezgisel kontroller: en iyi keskin nişancı oyunu sizi tutan! olmadan olmaz- Sadece internet gitti çünkü oynamayı çevrimdışı Oyun:

Don’t. Oyun çevrimdışı keyfini çıkarın ve bu Farklı zaman ve Farklı yerde oyun FPS!Eğer oyun çekim, don’ beğeniyorsan;t bu 3 indirmek için-şimdi Aksiyon FPS Durdurmak için serbest tereddüt ve hem çevrimdışı oynamak ve.kullanıcılar ve amacımız bu en iyi ilk kişi shooter oyunu mümkün kılmak için dinleyen biz’re İndie oyun stüdyosu!

Biz’oyunu güncellikye devam ve heyecan verici daha fazla içerik eklemek olacak..!Haberler ve güncellikler için bizi takip edin;facebook.com/JESoftwareHave eğlenceli bu ilk kişi shooter savaş oyunu oynuyor!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir