webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

GTA6 Mobile Apk

GTA6 Mobil Beta sokak yarışı HD 6.4.0 Toyota Yaris. İlk olarak 1966’da piyasaya sürülen Toyota Corolla Mankeni, en büyük rakibi Nissan’ın Datsun 11000 Mankeninden bir ay önce ortaya çıktı.

Genel olarak, iki eksen mesafesi ile birincil Corolla.286 milimetre, üç Beden.848 milimetre ve 1.491 Genişlik, 1.379 milimetrelik bir tepeye sahipti.

Aynı tasarıma sahip olan otomobil, çünkü Japon firmaları bu noktadan itibaren tasarım gereği tüketiciye her türlü Coupe, Sedan ve istasyon vagonu ile tanıtıldı.

Arkadan çekişli bir yapıya sahip olan Corolla Manken, bir MacPherson tasarımı kullandı. Teknik olarak, birincil Corolla Mankeni 60 HP’lik bir etki ile kaydedildi.

Bununla birlikte, GTA6 Mobile Beta İkinci Nesil Corolla Mankeni, 12 ay boyunca “dünyanın en büyük promosyon otomobilleri” unvanını kazandı.

Toyota Corolla şu anda ikinci sırada. Teknoloji, müşterilere Corolla Mankenini tanıttı. Tasarım açısından oldukça teknolojik görünen Corolla, yepyeni Makyajıyla özellikle agresif bir görünüm elde etti.

En son teknoloji Corolla’nın benzinli motor seçimi 1.3 litre ile 2.0 litre arasında değişmektedir. Dizel motor seçenekleri 1.4 Aralık ve bir çift arasında tüketiciye sunulmaktadır.0 litre.

GTA6 Mobile Beta

Street Racing HD

GTA6 Mobile Beta 1966’dan bu yana, tüketicisine en az benzin Tüketimi ve en fazla verimlilik sağlayan Otomobil, genellikle başlığına işaret edecektir.Bu sitede ve Bağlantılı sayfalarda yer alan içerik materyali; tamamen veya kısmen sifiraracal.com yazılı olana kadar alıntı yapmak veya alıntı yapmak da dahil olmak üzere kullanılamaz, çoğaltılamaz veya değiştirilemez.
Google Play

2 comments on "GTA 6 Mobile Beta"

  1. Nos vemos says:

    Quiero gta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir