Report this app

Description

Last Day on Earth Survival 1.17.1

 Bir zombi kıyamet sonrası kahramanın hayatta kalma hikayesini anlatan bir macera oyunu. Bilinmeyen bir virüs, dünyanın nerdeyse tüm nüfusunu yok etti ve onu yürüyen bir ölü kalabalığa dönüştürdü.

Virüse karşı bağışıklığı olan yalnızca birkaçı hayatta kalabildi ve var olmaya devam etti. Bu şanslı olanlardan biri, oynayacağı ana karakter olduğu ortaya çıktı.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1060″]

Oyunda bu tür oyunlar için tipik eylemler yapmanız gerekir. Karakterin zombi baskınlarına karşı mücadelede yardım edecek Barınağı inşa etmesi ve modernize etmesi gerekmektedir.

Kalan kurtulanlar da dikkat etmeli, çünkü hepsi diğer insanlara karşı dostça değil. Açık bir oyun dünyasında, inşaatta ihtiyaç duyulacak tüm öğeleri ve Malzemeleri bulabilirsiniz. Biz de yiyecek, avcılık ve toplama için bakmak gerekir.

Oyun yukarıdan bir görünümle iyi bir grafik ve rahat bir kontrole sahiptir. Atmosferik film müziği muallakta tutar. Diğer oyuncularla tanışabileceğiniz ve onlarla birleşebileceğiniz veya savaşabileceğiniz pek çok oyunculu da var.

Last Day on Earth Survival: hayatta kalma, kıyamet sonrası temaların hayranlarına mutlaka hitap edecek kusursuz bir hayatta kalma simülatörüdür.

Google Play Linki

A comment on "Last Day on Earth Survival 1.17.1"

  1. Pingback: Indian Train Simulator 2020 2020.3.8 Mod Apk - Webteknohaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir