webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

King of Avalon 8.8.6

Kral Arthur savaşta düştü, yeğeni ihanet kurbanı Mordred. Şimdi, vücudu güçlü kılıcı Excalibur için Avalon sonraki kutsal Adası’nda bir kale yer almaktadır. Sadece Excalibur güncel bir kral tekrar sonuçlanacağına güncelden ortaya çıktığında ve Birleşik Krallık olacak. Bütün imkazançtorluk birbirleriyle kavga şehirler bölündü.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1341″]

Birçok Excalibur gücü ve sihirli arzu ama Kral’ tek bir yer var;tahta s…Avalon Kralı fantezi bir ortaçağ İngiltere’de Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri efsanesini geri getirmek ayarlanır. Büyük bir şehir inşa, akıllı bir strateji için büyük bir ordu, ana savaş strateji becerileri savaşa gitmek, Ortaçağ düşmana karşı sihirli ejderha ve savaş tren kaldırın!

King of Avalon, Farklı düşman saldırı hayatta kalmak ve başarı şansınızı artırmak çok oyunculu bir ittifak katılın! Krallar arasında büyük savaş başlamak üzere! Gelmiş geçmiş en güçlü İmkazançtorluğu kurmak!Ejderha yükseltmek ve Excalibur asansör ve Kral olmak quest PvP ordu kurmak. Yol boyunca, dost ve düşman yaparken güç ve Zafer tadı. Sohbet, yardım, ticaret, ve çok oyunculu bir aksiyon dünya çapında kullanıcılar ile savaş.

Kral Arthur’un ölümü Ortaçağ temkinli boş bir taht… … ayrıldı. Ejderha ile Krallık fethetmek için destansı bir savaş başlamış olmasıdır vardır.Savaş! Farklı yerde. Askeri müttefikleri temkinlilıklı olmak gerekir. Yukarı;İmkazançtorluk tahtına gözlerinle güncelden değil sadece. kas inşa ve savaş strateji – sen’ epik Orduları toplu üsleri yükseltme ve Multiplayer Krallık savaş ittifaklar! Hiç kimse bir ada değildir.

King of Avalon, GvE Barbar bir Lidere karşı temkinlilarken ya da bir PvP de kabadayı yürüyen olsun, bana güvenebilirsiniz müttefiklere ihtiyacınız olacak.Düşman kaleye karşı savaş! bana daha önce asker ile düşmanları için bir casus gönder Ejderhalar! Kitle imha efsanevi bir silah. Nasıl fantezi ordu? bana senin savaş için efsanevi bir ejderha eğitim alacaksınız Sohbet & oynayın!

Kolay çeviri özelliği dünyada birlikte bu gerçek kullanıcılar binlerce kez çok oyunculu savaş. yorumlar getiriyor Strateji! Sihirli düşmanları üzerinde bir kenar var olan araştırma ve ana ordu saldırı ve savunma becerileri sağlamak için. Bana görünmez olmak ve bu PvP aksiyon istila sipariş biliyorum!

Bina! Bir ejderha hayatta kalmak için yeterli bir İmkazançtorluğun temellerini sağlam yangın savaş bölgesi! yorumlar yap-Farklı göreve gerçekçi bir oyun deneyimi. Yönetmek ve kaynakları ordu oluşturmak için, Krallık fethetmek, üretmek ve tahta! bu kas kazanmak Epik bedava MMO fantezi aksiyon!

King of Avalon, Camelot yaşayan Efsanesi. Müthiş canavarlar, ejderhalar!Strateji müttefiki yapmak ve bu multiplayer tüm zamanların en büyük ordu kurmak RTS! Avalon Kralı kahramanlarından biri ol ve ejderha-ateş savaş bir efsane haline!DESTEK:

https://funplus.aihelp.net/elva/FAQ/FAQList.aspx?l=zh_CN&SectionİD=0&pf_app_id=993Privacy Politikası:https://www.centurygame.https://www com/gizlilik-policyFacebook fanpage.facebook.com/koadwPLEASE NOT: Avalon Kral OYUNU indirmek ve oynamak tamamen bedavadır, ancak bazı öğeler de gerçek kazançyla satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, Google Play Store app alımları için şifre koruması seçin lütfen.

King of Avalon, Ağ bağlantısı da gereklidir.Krallık ordusu, Avalon Kralı, ejderha avcısı kahramanı olmak istiyorum, ve bir imkazançtorluğun lideri olmak mı? Bu bedava çok oyunculu strateji savaş halinde ordu kurşun!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir